Advert
Advert

FİDANCI’DAN TSYD’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

FİDANCI’DAN TSYD’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
FİDANCI’DAN TSYD’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Bu içerik 403 kez okundu.
Advert

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı (CİB) Konya İl Müdürü Abdurrahman Fidancı, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Konya Şubesi’ni ziyaret ederek, “Yeni gaziemir de İl Müdürlüğü olarak gerek basın mensuplarımıza gerekse basın meslek kuruluşlarımıza desteklerimiz işbirliği içinde artarak devam edecek” .

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı (CİB) Konya İl Müdürü Abdurrahman Fidancı,  Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Konya Şubesi’ni ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez, derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi. TSYD’nin öncelikli amacının yazılı ve görsel basın ile internet ve radyoda çalışan spor gazetecilerini bir çatı altında toplamak olduğunu ifade eden Dönmez, spor gazetecilerinin meslekleri ile ilgili ekonomik, sosyal, kültürel hak ve çıkarlarını korumanın yanı sıra spor yazarları kimliği ile mesleklerini en iyi şekilde yapabilmeleri için kamu kurum ve kuruluşları ile işbirliği yaptıklarını söyledi. Dönmez, bünyesinde yer alan spor kulübüyle de TSYD Konya Şubesinin uluslararası ve ulusal yarışmalarda birincilikler elde eden sporcuları barındırdığını da sözlerine ekledi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı (CİB) Konya İl Müdürü Abdurrahman Fidancı ise konuşmasında, Dönmez’e yeni görevinde başarılar dileyerek, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından restore edilerek, TSYD Konya Şubesine tahsis edilen tarihi binada hizmet vermenin mutluluğunu paylaştıklarını dile getirdi. Fidancı, Temmuz ayında yürürlüğe giren 703 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle, Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Konya İl Müdürlüğü’nün Cumhurbaşkanlığı’na bağlı İletişim Başkanlığı bünyesinde yeniden teşkilatlandırıldığını ifade ederek, çalışmaların bu yılsonuna tamamlanacağını söyledi.

Fidancı, “Yeni gaziemir de CİB Konya İl Müdürlüğü olarak gerek basın mensuplarımıza gerekse basın meslek kuruluşlarımıza desteklerimiz işbirliği içinde artarak devam edecek” diye konuştu.

TSYD Konya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Mürsel Çetin, CİB Konya Şube Müdürü Okan Çamsoy ile Araştırmacı H. Rahmi Dalmaç’ın da yer aldığı ziyarette Fidancı, Dönmez’e “ TÜRKİYE 2017” almanağı hediye etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“ASLA UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ”
“ASLA UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ”
“BİRLİK VE BERABERLİK OLGUSUYLA DÜNYAYA ÖRNEK OLMUŞTUR”
“BİRLİK VE BERABERLİK OLGUSUYLA DÜNYAYA ÖRNEK OLMUŞTUR”