Advert

Advert
Advert

Advert

EMNİYET HUZURDAN TAVİZ VERMİYOR

EMNİYET HUZURDAN TAVİZ VERMİYOR
EMNİYET HUZURDAN TAVİZ VERMİYOR admin
Bu içerik 336 kez okundu.
Advert

Kamu düzeninin sağlanması için suç ve suçluyla mücadele kapsamında aranan şahısların yakalanması büyük önem arz etmektedir. Kolluk birimleri, kanunların kendisine tanıdığı yetki ve sorumluluk çerçevesinde sahip olduğu imkanları da kullanarak çalışmalarını kesintisiz olarak sürdürmektedir.

Bu bağlamda asayiş şube müdürlüğümüzce yürütülen planlı çalışmalar kapsamında 04/09/2018 günü sabah yapılan uygulamada; “suç örgütü yararına yağma, suç işlemek amacıyla kurulan örgüte üye olma, uyuşturucu ticareti yapma ve sağlama, yaralama gibi çeşitli suçlardan aranan, 5 yıldan 25 yıla kadar değişen sürelerde kesinleşmiş hapis cezası bulunan 4 şahıs yakalanmış, ayrıca “cebir tehdit ve hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” suçundan 3 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan 1 şahıs yakalanarak işlemlerinin ardından adli mercilere sevk edilmişlerdir.

Akşam saatlerinde başlayıp gece yarısına kadar devam eden, 360 personel ile 17 ekibimizin katıldığı asayiş ve trafik düzenine ilişkin yapılan uygulama kapsamında;

• 1846 şahıs sorgulanmış çeşitli suçlardan aranması bulunan  12 şahıs yakalanmış,

• 423 araç sorgulanarak, 59 araca toplam 32.157 TL para cezası uygulanmış, 31 araç trafikten men edilmiştir.

04 Eylül günü sabah erken saatlerinde başlayıp gece yarısına kadar devam eden yoğun uygulama programımız kapsamında 1 günde toplam 17 aranan şahıs görevlilerimiz tarafından yakalanmıştır. İlimizdeki huzur ve güven ortamının devamı için çalışmalarımız aralıksız olarak sürdürülmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“BİZİM DAVAMIZ  HİZMET DAVASIDIR”
“BİZİM DAVAMIZ HİZMET DAVASIDIR”
AK PARTİ ERMENEK’TE GÜÇLÜ LİSTE
AK PARTİ ERMENEK’TE GÜÇLÜ LİSTE