Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

ÖZEL İDARESİ HİZMETTE SINIR TANIMIYOR

ÖZEL İDARESİ HİZMETTE SINIR TANIMIYOR
ÖZEL İDARESİ HİZMETTE SINIR TANIMIYOR admin
Bu içerik 718 kez okundu.
Advert

İl Özel İdaresi sürdürdüğü pek çok faaliyetin yanısıra Aziz Şehitlerimizin mezarlarının bakımı-onarımı-boyanması ve Bayrak yenileme işlerini de yürütüyor. Bu kapsamda daha önce olduğu gibi 2018 yılında da vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda programa alınarak Şehitliklerimizin bakım-onarımı yapılan köylerimiz ise şöyle:

Aybastı mezarlığındaki Şehidimiz Şaban Aydın’ın kabrindeki Bayrak direği, direk boyama, bayrak ve bayrak ipi eksikliği giderilmiştir.

Barut kavran mezarlığındaki Şırnak Şehidimiz Komando Er Şükrü Soydoğan’ın kabrindeki Bayrak direği, direk boyama, bayrak ve bayrak ipi eksikliği giderilmiştir.

Çoğlu Köyümüzdeki iki ayrı mezarlıkta bulunan Şehitlerimiz 1980 Mehmet Uysal ve Piyade Komando Er İsak Sağlamoğlu’nun kabrindeki Bayrak direği, direk boyama, bayrak ve bayrak ipi eksikliği giderilmiştir.

Çukurbağ mezarlığındaki Şehidimiz Jandarma Er Sedat Karaer’in kabrindeki Bayrak direği boyanmış, bayrak ve ip tedarik edilmiştir.

Dağ konak mezarlığındaki Şehidimiz Jandarma Komando Er Adem Tekin’in kabrindeki Bayrak direği, direk boyama, bayrak ve bayrak ipi eksikliği giderilmiştir.

Merkez Garnizon Şehitliğindeki Şehidimiz Jandarma Er Sami Yıldırım’ın kabri için bayrak direği, direk tutucu ve bayrak tedarik edilmiştir. Direk tutucu boyanmıştır. Ayrıca Şehitliğin girişindeki ve tören bölgesindeki eksik bayraklar tedarik edilmiştir.

Taşkale Köyünde 2 ayrı mezarlık bulunan Şehitlerimiz Halil Demirbilek ve Piyade Çavuş Umut Ünlütürk’ün kabirlerindeki Bayrak direği, direk boyama, bayrak ve bayrak ipi eksikliği giderilmiştir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”