Advert

Advert
Advert

Advert

BİRLİKLERDEN AK PARTİYE TEŞEKKÜR

BİRLİKLERDEN AK PARTİYE TEŞEKKÜR
BİRLİKLERDEN AK PARTİYE TEŞEKKÜR admin
Bu içerik 354 kez okundu.
Advert

Karaman Koyun Keçi Birliği Başkanı Yücel Yaman, Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu,  Kazalpaya kurban satış yeri kurulması konusunda destek aldıkları Ak Parti milletvekili Selman Oğuzhan Eser ,İl Başkanı Mehmet Er ve yöneticilere teşekkür ettiler.

Daha önce Karaman Belediyesi, Üniversite Mahallesinde Devlet hastanesinin arka kısmında kalan Yeni stadyum inşaatının karşısındaki 130 bin m2 lik araziyi hazırlayarak, kentte kurban satış yerinin tek noktadan yapılacağını açıklamıştı.

Tek yerden kurban satışının vatandaşlar ve üreticiler açısından sıkıntı yaratacağını düşünen Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu ile Karaman Koyun Keçi Birliği Başkanı Yücel Yaman, muhtarlar ve üreticiler ile birlikte Ak Parti il başkanı Mehmet Er’i ziyaret ederek, sorunlarını dile getirdiler.

Parti binasında Ak Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, il başkanı Mehmet Er, ilçe Başkanı Mustafa Atabey ile bir araya gelen Muğlu ve Yaman ikinci bir kurban satış yeri taleplerini dile getirdiler.

Yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlanması ile birlikte Kazalpa’ya kurban satış yeri kurulması kararlaştırıldı.

Kazalpaya kurulacak olan kurban pazarı  kararını memnuniyetle karşıladıklarını söyleyen Koyun Keçi Birliği Başkanı Yücel Yaman, taleplerini yerine getirmelerinden  ve desteklerinden dolayı Ak Parti Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, İl Başkanı Mehmet Er başta olmak üzere tüm parti yönetimi ile kurban yerlerinin hazırlamasında  ekipman desteği veren İl Özel İdaresi Başkanı Adem Kapar’a teşekkür ettiler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“BİZİM DAVAMIZ  HİZMET DAVASIDIR”
“BİZİM DAVAMIZ HİZMET DAVASIDIR”
AK PARTİ ERMENEK’TE GÜÇLÜ LİSTE
AK PARTİ ERMENEK’TE GÜÇLÜ LİSTE