Advert
Advert

BİRLİKLERDEN AK PARTİYE TEŞEKKÜR

BİRLİKLERDEN AK PARTİYE TEŞEKKÜR
BİRLİKLERDEN AK PARTİYE TEŞEKKÜR
Bu içerik 429 kez okundu.
Advert

Karaman Koyun Keçi Birliği Başkanı Yücel Yaman, Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu,  Kazalpaya kurban satış yeri kurulması konusunda destek aldıkları Ak Parti milletvekili Selman Oğuzhan Eser ,İl Başkanı Mehmet Er ve yöneticilere teşekkür ettiler.

Daha önce Karaman Belediyesi, Üniversite Mahallesinde Devlet hastanesinin arka kısmında samsun oto kiralama Yeni stadyum inşaatının karşısındaki 130 bin m2 lik araziyi hazırlayarak, kentte kurban satış yerinin tek noktadan yapılacağını açıklamıştı.

Tek yerden kurban satışının vatandaşlar ve üreticiler açısından sıkıntı yaratacağını düşünen Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu ile Karaman Koyun Keçi Birliği Başkanı Yücel Yaman, muhtarlar ve üreticiler ile birlikte Ak Parti il başkanı Mehmet Er’i ziyaret ederek, sorunlarını dile getirdiler.

Parti binasında Ak Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, il başkanı Mehmet Er, ilçe Başkanı Mustafa Atabey ile bir araya Muğlu ve Yaman ikinci bir kurban satış yeri taleplerini dile getirdiler.

Yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlanması ile birlikte Kazalpa’ya kurban satış yeri kurulması kararlaştırıldı.

Kazalpaya kurulacak kurban pazarı  kararını memnuniyetle karşıladıklarını söyleyen Koyun Keçi Birliği Başkanı Yücel Yaman, taleplerini yerine getirmelerinden  ve desteklerinden dolayı Ak Parti Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, İl Başkanı Mehmet Er başta olmak üzere tüm parti yönetimi ile kurban yerlerinin hazırlamasında  ekipman desteği veren İl Özel İdaresi Başkanı Adem Kapar’a teşekkür ettiler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“ASLA UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ”
“ASLA UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ”
“BİRLİK VE BERABERLİK OLGUSUYLA DÜNYAYA ÖRNEK OLMUŞTUR”
“BİRLİK VE BERABERLİK OLGUSUYLA DÜNYAYA ÖRNEK OLMUŞTUR”