Advert

Advert
Advert

Advert

İL ÖZEL İDARE ‘TAKDİR TOPLUYOR’

İL ÖZEL İDARE ‘TAKDİR TOPLUYOR’
İL ÖZEL İDARE ‘TAKDİR TOPLUYOR’ admin
Bu içerik 268 kez okundu.
Advert

İl Özel İdaresi Yol yapım-genişletme-yama-asfaltlama çalışmaları, sulama projeleri ile çiftçiyi destekleme ve içme suyu gibi çalışmalarının yanısıra kültür-sanat ve turizm değerlerinin korunması ve bakım onarımı gibi pek çok alanda da faaliyette bulunmakta.

Tarihi Mekanlarımız, Güneş Enerji Santralleri ve Değirmenlerimizin temizliği de bu faaliyetlerden birkaçı. Bu kapsamda:

Taşkale Köyümüzdeki Değirmenin temizliği, Kocadüz Mevkiideki Güneş Enerji Santralinin temizliği ve Tarihi Manazan Mağaramızın bakım-onarım ve temizlik işleri İl Özel İdaresi Personeli tarafından yapıldı.

Bu çeşitli faaliyet kollarından biri de Köylerimizdeki çöp, bakım-onarım ve mezar temizliği ile Aziz Şehitlerimizin mezarlarının bakımı-boyanması ve Bayrak yenileme işlerinin yapılması. Bu kapsamda daha önce olduğu gibi 2018 yılında da vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda programa alınarak mezarlık temizliği ve bakım-onarımı yapılan köylerimiz ise şöyle:

Göcer, Eğilmez, Çoğlu, Hamidiye, Kurucabel, Salur, Avgan(Narlıdere), Yuvatepe ve Akarköy Köyümüzdeki Mezarlıkların temizleme işi yapılmış, program doğrultusunda diğer köylerimizde de temizleme çalışmaları devam etmektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“BİZİM DAVAMIZ  HİZMET DAVASIDIR”
“BİZİM DAVAMIZ HİZMET DAVASIDIR”
AK PARTİ ERMENEK’TE GÜÇLÜ LİSTE
AK PARTİ ERMENEK’TE GÜÇLÜ LİSTE