Advert
Advert

“KARAMAN’I YUKARILARA TAŞIYACAĞIZ”

“KARAMAN’I YUKARILARA TAŞIYACAĞIZ”
“KARAMAN’I YUKARILARA TAŞIYACAĞIZ”
Bu içerik 974 kez okundu.
Advert

Karaman Ticaret Borsası Başkanı Ekrem Çavaş, TOBB tarafından düzenlenen İç Anadolu Bölge toplantısına katıldı.Toplantıda bir sürpriz yaşandı ve TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Ticaret Borsası Başkanı Ekrem Çavaş’ın doğum günü olmasıyla iyle , getirttiği doğum günü  pastasını  borsa ve Ticaret Sanayi odası başkanları ile birlikte kesti.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında, TOBB İkiz Kuleler’de yapılan İç Anadolu Bölge Toplantısına Karaman Ticaret Borsası Başkanı Ekrem Çavaş ile Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı  Gökhan Alkan katıldı.

 Toplantıya katılan bölge oda/borsa başkanlarına, TOBB’un çalışmaları ve Türkiye ekonomisine ilişkin sunumlar yapıldı.​

Karaman Ticaret Borsası Başkanı Ekrem Çavaş, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na Karaman ile ilgili bilgiler verdi ve Borsa olarak yaptıkları çalışmaları, Karaman Ticaret Borsasına kazandıracakları Borsa hizmet binası ile ilgili yer teminin yapıldığını , en kısa da en uygun proje ile kente ve bölgeye  modern bir binayı kavuşturacaklarını paylaştı.

Ayrıca hayvan borsası içinde belediye ile birlikte çalıştıklarını belirten Çavaş’ı kutlayan TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını, Karaman’ın her yanında olduklarını söyledi.

Bu arada Karaman Ticaret Borsası Başkanı Ekrem Çavaş’ın doğum gününü unutmayan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, getirdiği sürpriz pastayı toplantı sonunda kesti ve Çavaş’ı kutladı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARAMAN, GOALBALL MÜSABAKALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
KARAMAN, GOALBALL MÜSABAKALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
ŞEHİT METİN YİĞİTTOP İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF
ŞEHİT METİN YİĞİTTOP İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF