Advert

Advert
Advert

Advert

“KARAMAN’A YAKIŞAN HİZMETLER YAPACAĞIZ”

“KARAMAN’A YAKIŞAN HİZMETLER YAPACAĞIZ”
“KARAMAN’A YAKIŞAN HİZMETLER YAPACAĞIZ” admin
Bu içerik 774 kez okundu.
Advert

Karaman Ticaret Borsası tarafından hazırlanıp MEVKA (Mevlana Kalkınma Ajansı) tarafından kabul edilen “Elektronik Satış Salonu” projesinin MEVKA ile sözleşmesi Karaman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş ve MEVKA Genel Sekreteri Savaş Ülger tarafından imzalandı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Ticaret Borsası Başkanı Ekrem Çavaş Karaman Ticaret Borsası Alım ve Satım Hizmetlerine yönelik Elektronik-Teknolojik Satış Salonu ve Platformunun Oluşturulması için hazırlanan projenin uygulanması için gerekli imzaları attık.

709.015,00  ‘lik projenin 531.762,25  kısmının Mevka tarafından geri ödeneceğini belirten Ekrem Çavaş ;

Karaman Ticaret Borsası bu proje ile farklı bir ortama kavuşacaktır, borsamıza yakışan bir hizmet olacaktır. Günümüzde de artık bilgi teknolojisinden ve hizmetlerden etkin olarak yararlanmak bir işletmenin başarısı ve rekabet edebilirliği için ön koşullardan biri haline gelmiştir.

 Üyelerimiz, ticari isletmeler ile tarımsal isletmelerin günümüz ağır rekabet koşullarında rekabet güçlerinin geliştirilmesi, üretim altyapılarının ve iş ortamlarının iyileştirilmesi, bilgi ve iletişim teknolojilerini daha etkin olarak kullanabilmeleri hedeflenmektedir.

Bu projeye desteklerinden dolayı MEVKA Genel Sekreteri Savaş Ülger ve ekibine teşekkür ediyorum.”  Projemiz borsamıza hayırlı olsun dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“BİZİM DAVAMIZ  HİZMET DAVASIDIR”
“BİZİM DAVAMIZ HİZMET DAVASIDIR”
AK PARTİ ERMENEK’TE GÜÇLÜ LİSTE
AK PARTİ ERMENEK’TE GÜÇLÜ LİSTE