Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

KARAMAN’DA POLİS ADAYLARINA ÜCRETSİZ ‘PMYO’ KURSU

KARAMAN’DA POLİS ADAYLARINA ÜCRETSİZ ‘PMYO’ KURSU
KARAMAN’DA POLİS ADAYLARINA ÜCRETSİZ ‘PMYO’ KURSU admin
Bu içerik 285 kez okundu.
Advert

Karaman’da, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ücretsiz düzenlenecek Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) sınavları için ön başvurular başladı.

Karaman’da, Polis Mesleki Yüksek Okulu (PMYO) sınavına hazırlanan polis adayı gençlere Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde ücretsiz eğitim verilecek.

Karaman’da polis adayı çok sayıda genç Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) fiziki yeterlilik sınavlarına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün açtığı ücretsiz spor özel yetenek kurslarında hazırlanıyor.

Kurslar, alanında uzman eğitmenler tarafından veriliyor. Bu kapsamda öğrencilere kurslarda, sınavlarda karşılaşacakları etaplar çalıştırılıyor. Söz konusu parkurların birebir orandaki ölçülerin yer aldığı, diril ve koordinasyon çalışmaları ile kuvvet ve dayanıklılık antrenmanları Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

BAŞVURULAR ELDEN TESLİM EDİLECEK

Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) sınavlarına ücretsiz özel yetenek spor kurslarında hazırlanmak isteyen kursiyerler, başvuruları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisi Birimine yapabilecek.

Detaylı bilgi ve müracaat için;

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisi Birimi: Tel: 0 338 213 16 61 / Dahili:7720- 7721

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"ESNAFTAN, ÇİFTÇİDEN, ÜRETENDEN YANAYIZ"
KTSO'DA DİJİTAL DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ'NE YOĞUN İLGİ
KTSO'DA DİJİTAL DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ'NE YOĞUN İLGİ