Advert

Advert
Advert

Advert

“DURMAK YOK, HİZMETE DEVAM !”

“DURMAK YOK, HİZMETE DEVAM !”
“DURMAK YOK, HİZMETE DEVAM !” admin
Bu içerik 599 kez okundu.
Advert

Türkiye’nin geçtiği yeni dönemde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Bakanlar kurulunda yer almayan Lütfi Elvan. Makamların önemli olmadığını ve şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmete devam edeceğini söyledi.

Hükümetlerde Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, Başbakan Yardımcılığı ve iki dönemde Kalkınma Bakanlığı yapan , Lütfi Elvan Gazete Anadolu’ya özel açıklamalarda  bulundu.

Ak Parti Mersin Milletvekili, hemşehrimiz Lütfi Elvan, kabinenin açıklamasının ardından Karamanoğlu Mehmetbey Gazeteciler Cemiyet Başkanı Hüseyin Oğuz ile bir görüşme yaptı ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Lütfi Elvan, yeni bakanlar kurulunun ülkeye hayırlı olmasını dileyerek başladığı konuşmasında:

“Biz güçlü Meclis, güçlü hükümet sloganı ile yola çıktık. Seçimler sonunda Ak Parti olarak çıkardığımız milletvekili sayısı 295 oldu. Cumhurbaşkanımız  bakanlar  kuruluna açıklarken, bazı dengeleri elbette göz önüne aldı. Meclisden dört milletvekili arkadaşımızı bakan olarak görevlendirdi. Fazlasını yaptığı anda, Meclis  komisyonunda bazı dengeler değişmesi gerekiyordu. Şu anki mevcut sayımız ile komisyonlarda 30 üyemiz görev alacak ancak sayımız bir daha eksilmiş olsa, yani Cumhurbaşkanımız bir milletvekiline daha bakanlar kurulunda görev  vermiş olsa, bu rakam 14’lere düşüyor.O zaman meclisteki komisyonlarda Ak Parti olarak çoğunluğu kaybetmiş oluyoruz.Şahsım için makam-mevki hiçbir zaman önemli değil. Biz nerede olursa milletimize hizmetkar, partimize hizmet etmeye kendimizi adadık. Bundan sonra da durmak yok,yola devam diyorum.Şimdiye kadar olduğu  gibi, hizmet nerede ise ,biz orada olacağız. Karaman için yapılacaklar, devam eden yatırımları bundan sonrada takipçisi olacağım.Biz gücümüzü makamdan,koltuktan değil,milletten aldığımızı  biliyor ve bu bilinçle hareket ediyoruz.”

Bakanlar kurulu haricinde başka bir yerde görev almanız söz konusu olabilir mi mi sorusu üzerine Lütfi Elvan:

“Takdir Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ındır. Kurullar, ofisler  var tabi bilemiyorum. Çok yoğun bir seçim dönemi geçirdik ve buna rağmen bizim fıtratımızda yorulmak yok. Her anlamda çalışmaya devam edeceğim. Bu vesile ile benim yanımda çok özel bir yeri olan Karaman’a ve hemşehrilerime saygı ve selamlarımı iletiyorum.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEMSİLCİMİZ KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLUM SPOR’U AĞIRLIYOR
TEMSİLCİMİZ KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLUM SPOR’U AĞIRLIYOR
‘BİLİNÇLİ TÜKETİYORUM, HAKKIMI BİLİYORUM’
‘BİLİNÇLİ TÜKETİYORUM, HAKKIMI BİLİYORUM’