Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

TEŞEKKÜRLER KAZIM KARABEKİR !

Ak Parti İl Başkanı ve Milletvekilleri Belediye Başkanı Alanlı’yı ziyaret etti

TEŞEKKÜRLER KAZIM KARABEKİR !
TEŞEKKÜRLER KAZIM KARABEKİR ! admin
Bu içerik 825 kez okundu.
Advert

Ak Parti İl Başkanı Mehmet Er ile Ak Parti Milletvekilleri Recep Şeker ile Selman Oğuzhan Eser, Kazımkarabekir ilçesini ziyaret ederek, seçimlerdeki desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Ali İhsan Alanlı ile ilçe teşkilatına teşekkür etti.

 Ak Parti teşkilatları ile milletvekilleri 24 Haziran seçimlerinde Ak Parti ve Cumhur ittifakı çok ciddi bir oy aldığı ilçelerin başında gelen Kazım Karabekir ilçesini ziyaret ederek, Belediye Başkanı Ali İhsan Alanlı’ya teşekkür ettiler.

24 Haziran seçimlerinde Kazım Karebekir ilçesinde,Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’a yüzde 72,36, Murarrem İnce’ye yüzde 14.16 ve Meral Akşener’e ise yüzde 11.97 oy çıkmıştı. Kazımkarabekir Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ,Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer alırken, Erdoğan’a en yakın rakibi Muharrem İnce’den yüzde 58.20 lik bir fark attı.

Kazımkarabekir ilçesinde milletvekilliği seçimlerinde ise Ak Partiye’ye yüzde 61.62.Milliyetçi Hareket Partisine yüzde 14.11 lik oy verirken, Cumhur ittifakı toplamda Kazımkarabekir oylarının yüzde 77.14’ne sahip oldu. CHP yüzde 11.58,İYİ Parti yüzde 9.38 oy elde etti ve Millet İttifakı toplamda 21,93 oy aldı. Milletvekilliği seçiminde Cumhur İttifakı rakibi Millet ittifakına 55.21 lik fark atmış oldu.

Ak Parti il Başkanı Mehmet Er, merkez ilçe başkanı Mustafa Atabey, Ak Parti Karaman Milletvekilleri Recep Şeker, Selman Oğuzhan Eser, Kazımkarabekir ilçesine giderek Belediye Başkanı Ali İhsan Alanlı’yı ziyaret ettiler ve burada Kazım Karabekir İlçe teşkilatı, başkan Alanlı ve parti yöneticileri ile ilçe halkına desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Ak Parti il Başkanı Mehmet Er ile milletvekilleri Sudurağı ziyaretinde bulundular ve vatandaşla bir araya gelerek, teşekkür ettiler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"ESNAFTAN, ÇİFTÇİDEN, ÜRETENDEN YANAYIZ"
KTSO'DA DİJİTAL DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ'NE YOĞUN İLGİ
KTSO'DA DİJİTAL DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ'NE YOĞUN İLGİ