Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

“MHP DEMEK TÜRKİYE DEMEKTİR”

“MHP DEMEK TÜRKİYE DEMEKTİR”
“MHP DEMEK TÜRKİYE DEMEKTİR” admin
Bu içerik 349 kez okundu.
Advert

MHP Karaman İl Başkanı Av. Oktay Yılmaz, "Terörle mücadele başta olmak üzere dış politikada devletimizin yanında yer aldık. Bundan sonra da bu anlayış içerisinde olacağız’’

MHP İl Başkanı Oktay Yılmaz, "Terörle mücadele başta olmak üzere dış politikada devletimizin yanında yer aldık. Bundan sonra da bu anlayış içerisinde olacağız. Biliniz ve emin olunuz MHP Türkiye demektir" dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam eden MHP heyeti ilk önce Küçük sanayi sitesindeki esnaflarımızı ziyaret etti. Ziyaret esnasında vatandaşlar milletvekili adayı Hüseyin Korkmaz’a büyük ilgi ve alaka gösterdi. Daha sonra Büyük sanayi sitesini ziyaret eden MHP heyeti, burada da sanayi esnaflarımıza projelerini anlatarak destek istedi. Ziyaretler sırasında yüzlerce vatandaşın elini sıkan Korkmaz vatandaşlarımıza yaptığı açıklamalarda 15 Temmuz ve sonrasında yaşanan gelişmeler dikkate alındığında Türkiye Cumhuriyeti Devletinin geleceğini karatmaya matuf karanlık senaryoları bertaraf etmek adına değerlerimiz gereği kutsal bir yola çıktık. Biz MHP olarak bıraktığımız dönemde inandığımız değerler uğruna sorumlu siyasetin bizlere tevdi ettiği sorumluluğun icabı ülkenin hayrına olacak her önemli konuda mecliste hükümete destek verdik. Bizler her daim devletimizin yanında yer aldık. Bundan sonra da bu anlayış içerisinde olacağız. İnanın ki MHP’nin temsiliyeti ne kadar güçlü olursa Devletimizde o kadar emin ellerde olur dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"ESNAFTAN, ÇİFTÇİDEN, ÜRETENDEN YANAYIZ"
KTSO'DA DİJİTAL DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ'NE YOĞUN İLGİ
KTSO'DA DİJİTAL DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ'NE YOĞUN İLGİ