Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

KORKMAZ MHP KARAMAN’DAN LİSTE BAŞI MI ?

KORKMAZ MHP KARAMAN’DAN LİSTE BAŞI MI ?
KORKMAZ MHP KARAMAN’DAN LİSTE BAŞI MI ? admin
Bu içerik 1765 kez okundu.
Advert

Milliyetçi Hareket Partisi Karaman milletvekiliği için ismi ön plana çıkan Hüseyin Korkmaz’ın  ilimizden liste başı olduğu  iddia edildi.

2019 seçimlerinde MHP’yi taşıyacak olan kadroların şekillendiği, "milli duruş, şühedaya vefa ve millete beka" temalı, MHP 12. Kurultayında, Konya’dan Merkez Yönetim Kuruluna seçilen Hüseyin Korkmaz’ın MHP Karaman’da liste başı olduğu öne sürüldü.

MHP Karaman il başkanı Oktay Yılmaz’ın  aday olmadığı seçimler öncesinde ,Karaman adayları için ince eleyip sık dokuyan MHP Genel Merkezinde ismi ön plana çıkan ismin Hüseyin Korkmaz olduğu öğrenildi..

Bu arada aslen Sarıveliler ilçesinde olan ve İstanbul’da avukatlık yapan bir bayan aday adayınında Karaman için ismi geçenler arasında olduğu sızan haberler arasında yer aldı.

KORKMAZ KİMDİR ?

Konyalı ve yerel bir siyasetçi olan Hüseyin Korkmaz, 1977 yılında doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Konya merkezde tamamlamış, halen İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünde eğitim hayatına devam etmektedir.  2009 – 2014 yılları arasında MHP Konya İl Başkanlığı yönetim kurulunda görev yapmıştır. 30 Mart 2014 tarihinde yapılan Mahalli seçimlerde Selçuklu belediyesi Meclis üyeliğine seçilmiş ve Konya Büyük Şehir Belediye Meclis üyeliği ve MHP Grup başkanvekili olarak siyasi hayatına devam etmektedir. Konya merkezde Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir şirketin ortağı ve yönetim kurulu başkanıdır.

MHP Merkez Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Korkmaz; “CHP, İP, HDP, PKK, FETÖ, PYD, YPG, IŞİD, DHKP-C ve küresel cinayet şebekesinden müteşekkil ihtilaf ve ihanet bloku Cumhur ittifakının karşısında dağılacaktır.  10 Ocak 2016 tarihinde partimizin üst yönetim kurulları,  kurultay tarihimizi 18 Mart 2018 olarak ilan etmiş ve bu tarihte büyük bir siyasi olgunluk çerçevesinde ve havasında gerçekleşmiştir. MHP 12. Kurultayında,  Partimiz, Kurultay bezirgânlarından, sırtımızdaki kamburlardan ve içimizdeki safralardan kurtulmuştur. Vefasızlık imansızlıktır, ihanete iltifat ve ihtiram aynı değerdedir.  Bir kere ihanetle bin kere ihanet arasında hiçbir fark yoktur. Kulu kandıranlar, Allah’ı nasıl kandırabilecekler!

MHP, 1 Kasım 2015’den sonra ele geçirilmek istenmiştir. Türkiye’nin işgal planında sosyal ve siyasal dayanak aranmış ve bunun içinde partimiz seçilmiştir.  Milletin son kalesi partimiz MHP teslim alınmış olsaydı, millî direnç düşecek, milliyetçi direniş inişe geçecek, 15 Temmuz hain FETÖ darbesi belki de gerçekleşmiş olacaktı, şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”