Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

“BU BAŞARIYI BİRLİKTE BAŞARDIK”

“BU BAŞARIYI BİRLİKTE BAŞARDIK”
“BU BAŞARIYI BİRLİKTE BAŞARDIK” admin
Bu içerik 495 kez okundu.
Advert

Ereğli Pancar Ekiciler Kooparatifi seçimlerinin ardından Yönetim Kurulu Üyesi Recep Muğlu bir açıklama yaparak "Bu başarıyı birlikte kazandık. Tüm üretici çiftçilerimize teşekkür ederim" dedi.

Pazar günü yapılan seçimlerin galibi açık ara Talha Üzer oldu. Seçimlerde yaklaşık 15 Bin delegeden, oy kullanan 12.297 delegenin 6.434'ünün oyunu alarak Talha Üzer rakibi Duran Özbudak'ın 5.761 oyuna karşın yeni başkan oldu. Böylelikle

Ereğli Pancar Ekicileri Kooperatifi yeni yönetimine Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep  Muğlu da girmiş oldu.

Seçim döneminde destek veren herkese teşekkü eden Recep Muğlu açıklamasında "Çiftçilerimiz ürettikçe yüzüne sirayet eden huzur ve gurur bizleri de mutlu ediyor. Üreten, ülke tarımına yön veren çiftçimizi desteklemeyi öncelikli kutsal görev sayarak onlara hizmet etmekten gurur duyduğum Karaman Ziraat Odası Başkanlığında olduğu gibi PANKOBİRLİK'te de üreticilerimize hizmet etmek için Başkanımız Talha Üzer ve yönetim kurulu arkadaşlarımızla var gücümle çalışacağız.

Pazar günü yapılan PANKOBİRLİK seçimlerinde her zaman olduğu gibi bizlerden desteklerini esirgemeyen üreticilerimize, muhtarlarımıza, arkadaşlarımıza, yaklaşık 25 günlük seçim kampanyamızda gece gündüz demeden bizlerle çalışarak destek veren ekibimize, Ereğli ve Karapınarlı üreticilerimizde teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun."dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”