Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

EREĞLİ PANCAR EKİCİLERİ KOOPERATİFİ BAŞKANI ÜZER OLDU

EREĞLİ PANCAR EKİCİLERİ KOOPERATİFİ BAŞKANI ÜZER OLDU
EREĞLİ PANCAR EKİCİLERİ KOOPERATİFİ BAŞKANI ÜZER OLDU admin
Bu içerik 899 kez okundu.
Advert

Ereğli Pancar Ekiciler Kooperatifi Başkanı Belli Oldu.

Cumartesi günü yapılan seçimde Pancar Ekiciler Kooparatifi Başkan Adayları Talha Üzer ve Duran Özbudak'ın kıyasıya yarışını 6434 oyla Talha Üzer kazandı.

Ereğli Atatürk Şehir Stadyumunda yapılan Ereğli Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanlığı seçiminde 12297 oy kullanıldı. Adaylardan yeşil liste ile Talha Üzer 6434 oy, kırmızı liste ile Duran Özbudak'ın 5760 oy aldığı seçimde 15 oy boş ve 88 oyda geçersiz sayıldı.

Talha Üzer destek veren herkese teşekkür ederek, bu sonuçlar ile kendisinin değil çiftçinin kazandı-ğını, büyük çalışmalar ile koopera-tifi kalkındıracağını ifade etti.

Recep Muğlu ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Çiftçilerimiz ürettikçe yüzüne sirayet eden huzuru ve gururu bizleri de mutlu ediyor. Üreten, ülke tarımına yön veren çiftçimizi desteklemeyi öncelikli kutsal görev sayarak onlara hizmet etmekten gurur duyduğum Karaman Ziraat Odası Başkanlığında olduğu gibi Panko birlikte üreticilerimize hizmet etmek için Başkanımız Talha Üzer ve yönetim kurulu arkadaşları-mızla var gücümle çalışacağız.

Dün yapılan panko birlik seçimlerinde her zaman olduğu gibi bizlerden desteklerini esirgemeyen Üreticilerimize Muhtarlarımıza arkadaşlarımıza Yaklaşık 25 Günlük Seçim kampanyamızda gece gündüz demeden bizlerle çalışan destek veren çalışma ekibimize Ereğli ve Karapınar'lı Üreticilerimizden Allah razı olsun hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum saygılarımla” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”