Advert

Advert
AdvertAdvert

“12 MAYIS AKŞAMI ÇİFTCİMİZİN ZAFERİ OLACAK”

“12 MAYIS AKŞAMI ÇİFTCİMİZİN ZAFERİ OLACAK”
“12 MAYIS AKŞAMI ÇİFTCİMİZİN ZAFERİ OLACAK” admin
Bu içerik 328 kez okundu.
Advert

Ereğli Pancar Ekiciler Kooperatifi Başkan Adayı Talha Üzer 12Mayıs Akşamı Çiftçilerimizle Zaferimizi Birlikte Kutlayacağız dedi.

Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkan Adayı Talha Üzer seçim Kampanyası süresince çiftçiler ile bir araya geldiklerini, çiftçilerin sıkıntılarının, Ereğli Pankobirliğin sıkıntılarını bildiklerini ve bu sıkıntıların giderilmesi için 12 Mayıs tarihinin bir milat olacağını kaydetti. Ekip arkadaşlarım Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu, Ereğli Borsa Başkanı Zekeriya Ünlü, Karapınar’dan Himmet Türkoğlu ve Mehmet Uğurlu ile birlikte çıktıkları bu yolda çiftçilerin teveccühüne mazhar olacaklarını ümit ettiklerini belirten Üzer, 12Mayıs Cumartesi günü çiftçimiz için önemli bir gün. Bu önemli günde çiftçilerimiz kaderini belirleyecek ve inşallah bizler çalışmalarımızı zaferle taçlandıracağız” şeklinde konuştu.

Karaman Ziraat Odası Başkanı Muğlu ise, pancar çiftçisine Ziraat Odasından edindiğimiz tecrübelerle çiftçilere hak ettiği hizmetleri ulaştıracaklarını belirtti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“TOPLUMSAL CİNSİYET KÜLTÜREL BİR İNŞADIR”
“TOPLUMSAL CİNSİYET KÜLTÜREL BİR İNŞADIR”
ŞEB-İ ARUS TÖRENLERİ KARAMAN’DAN BAŞLIYOR
ŞEB-İ ARUS TÖRENLERİ KARAMAN’DAN BAŞLIYOR