“12 MAYIS AKŞAMI ÇİFTCİMİZİN ZAFERİ OLACAK”

“12 MAYIS AKŞAMI ÇİFTCİMİZİN ZAFERİ OLACAK”
“12 MAYIS AKŞAMI ÇİFTCİMİZİN ZAFERİ OLACAK” admin
Bu içerik 255 kez okundu.

Ereğli Pancar Ekiciler Kooperatifi Başkan Adayı Talha Üzer 12Mayıs Akşamı Çiftçilerimizle Zaferimizi Birlikte Kutlayacağız dedi.

Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkan Adayı Talha Üzer seçim Kampanyası süresince çiftçiler ile bir araya geldiklerini, çiftçilerin sıkıntılarının, Ereğli Pankobirliğin sıkıntılarını bildiklerini ve bu sıkıntıların giderilmesi için 12 Mayıs tarihinin bir milat olacağını kaydetti. Ekip arkadaşlarım Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu, Ereğli Borsa Başkanı Zekeriya Ünlü, Karapınar’dan Himmet Türkoğlu ve Mehmet Uğurlu ile birlikte çıktıkları bu yolda çiftçilerin teveccühüne mazhar olacaklarını ümit ettiklerini belirten Üzer, 12Mayıs Cumartesi günü çiftçimiz için önemli bir gün. Bu önemli günde çiftçilerimiz kaderini belirleyecek ve inşallah bizler çalışmalarımızı zaferle taçlandıracağız” şeklinde konuştu.

Karaman Ziraat Odası Başkanı Muğlu ise, pancar çiftçisine Ziraat Odasından edindiğimiz tecrübelerle çiftçilere hak ettiği hizmetleri ulaştıracaklarını belirtti.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“YENİ BİR DELİLE ULAŞTIK”
“YENİ BİR DELİLE ULAŞTIK”
CUMHURBAŞKANLIĞI DİJİTAL DÖNÜŞÜM OFİSİ KURULDU
CUMHURBAŞKANLIĞI DİJİTAL DÖNÜŞÜM OFİSİ KURULDU