Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

“DURMAK YOK, YOLA DEVAM”

“DURMAK YOK, YOLA DEVAM”
“DURMAK YOK, YOLA DEVAM” admin
Bu içerik 911 kez okundu.
Advert

12 Mayıs cumartesi günü yapılacak olan Ereğli Pancar Ekicileri Kooperatifi seçimlerinde Duran Özbudak’ın listesinde yönetim kurulu üyesi olarak girecek olan Barata Tarım Yönetim kurulu başkanı ve Kılbasan Muhtarı Zekeriya Özermiş, hep birlikte Ereğli Pankobirlik’i daha yukarılara taşımaya kararlı olduklarını ve kooperatifde Karaman’ın söz sahibi olmaya devam edeceğini söyledi.

2014 yılında Ereğli Pancar Ekicilieri Kooperatifi seçimlerini kazanarak süreç içerisinde yönetim kurulunda görev yaptığını belirten Özermiş:

“Bu dönem de Duran Özbudak başkanlığında kırmızı liste ile seçime giriyoruz. 4 yıl içerisinde kooperatifde edindiğimiz tecrübelerle hizmet bayrağını daha yukarılara taşıyacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.Biz hep sesli düşündük, şeffaf olduk. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Diyoruz ki usanmaz kendini insan bilen, halka hizmetten’dustürü ile durmak yok,yola devam diyoruz.”

Zekeriya Özermiş cumartesi günü tüm pancar çiftçisini Ereğli stadyumunda yapılacak olan seçimlere katılmasını isteyerek, şu görüşleri paylaştı:

“Sayın çiftçi kardeşlerim ve dostlarım beni bilirsiniz, sizin içinizden çıkan hem çiftçi hemde yıllardır şeker pancarının içinden gelen mütahit bir kardeşiniz olarak 2014 yılı ereğli panko birlik seçimlerinde sizin desteklerinizle Akbel başkanımız ve ben dahil diğer yönetim kurulu üyelerimiz ile sizlerin sayesinde başa geldik. Allahın izni ile de çalışarak ve sizlere hizmet ederek bir dönemi bitirdik. Bugüne kadar yönettiğimiz birlikte yaptıklarımız inşallah takdire şayan olmuştur. Tabiki kimse dörtdörtlük olamaz ama çiftçilerimizin sorunlarını ve isteklerini birlik kuralları içerisinde ben ve ekip arkadaşlarım her zaman gidermek ve gerçekleştirmek için çalışmalarımızı yaptık. Ben her zaman sesli düşünür ve söylerim. Şimdi şunu yaptık bunu yaptık diye veya yapacağız diye söylememe yani anlatmama gerek yok. Birlikte 1 dönemi bitirdik ve şimdi ben ve ekip arkadaşlarım yeni dönemde, Hem çiftçi hem Ticari alandaki söz sahibi üyelerden oluşan güçlü yönetim kuruluyla dikkat çeken ve yeni dönemdeki Başkan Adayımız, Ereğli Pankobirlik eski Başkanı Sezai Özbudak’IN yeğeni Duran Özbudak, yönetim kurulu üyelerimiz ise Akbel A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akbel, Karapınar çiftçilerimizden Veysel Barutçu, Ereğli Buğday Pazarı Esnafı ve Çiftçi Mehmet Özkoç ve Barata Tarım Yönetim Kurulu Başkanı ve Kılbasan Köyü Muhtarı Zekeriya Özermiş’ten oluşan güçlü kadromuzla aynı şeklide, Hizmet için yola çıktık demiştik ve şimdi de hizmete devam .” diyerek yeni dönemde yönetimle birlikte, çiftçinin yanında, çiftçinin savunucusu olmayı amaçlıyoruz. Karaman çiftçilerimiz  12 Mayıs 2018 de bizi yalnız bırakmayacaklarını ümit ederim saygılarımla.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”