Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

İYİ PARTİ ADAY ADAYLARINI TANITTI

İYİ PARTİ ADAY ADAYLARINI TANITTI
İYİ PARTİ ADAY ADAYLARINI TANITTI admin
Bu içerik 733 kez okundu.
Advert

İYİ Parti Karaman İl Başkanı Mustafa Akın, 24 Haziran'da yapılacak seçim bu güne kadar yapılmış olan seçimlerin toplamından daha fazla önemlidir dedi.

İYİ Parti Karaman İl Başkanı Mustafa Akın şöyle devam etti: “Bugün Karaman'ımızda aday adayı tanıtım toplantısını icra ediyoruz. Bugüne kadar Ülke olarak birçok seçim atlattık. Yapılan her seçim kuşkusuz kendi içinde ayrı bir öneme sahipti, kendi içinde koşulları vardı. "Fakat 24 Haziran'da yapılacak olan seçim bugüne kadar yapılmış olan seçimlerin toplamından daha fazla öneme sahip bir seçimdir." Bu bağlamda Memleketimizin idaresine talip ve özbeöz Karaman’lı olan bu İYİ insanların aday adaylıklarının Karaman’ımıza ve Memleketimize hayırlı uğurlu olmasını temenni eder, değerli arkadaşlarıma çıkmış oldukları bu kutlu yollarında hepsine ayrı ayrı başarılar diliyorum.

İYİ Parti Karaman milletvekilliği aday adaylarımız şu isimlerden oluşmaktadır. Sayın Ahmet Koçak (Emekli Yarbay), Sayın Atila Zorlu (Öğretim Görevlisi), Sayın İsmet İlmi Hatipoğlu (Emekli Yönetici), Sayın Merve Uçar (Avukat).

Tarihi ve Kültürüyle, Elması ve Buğdayıyla, Genci ve Yaşlısıyla, Yörük ve Türkmen’iyle, Yunus’u ve Mehmet Bey’iyle, kısaca tüm renkleriyle; her şeyin en İYİ sini hak eden Karaman’lı hemşehrilerimize gösterecekleri yakın ilgi alaka, destek ve dualarından dolayı teşekkür eder selam ve saygılarımızı sunarım.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”