Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

HİM DEKOR ZİRVEDE !

HİM DEKOR ZİRVEDE !
HİM DEKOR ZİRVEDE ! admin
Bu içerik 4669 kez okundu.
Advert

Karaman’da kurularak kısa zamanda ismini yaptığı yeniliklerle sıkça duyuran HİM DEKOR , ülke genelinde aranılan firma haline dönüştü.

Son olarak Konya Tüyap mobilya ,dekarasyon ve ideal ev fuarına katılan HİM Dekor mobilya, adeta fuarın gözdesi haline dönüştü. Fuara katılanlar tarafından büyük ilgi gören ve ürettiği kaliteli ve farklı ürünlerle standı ziyaretçi akınına uğrayan Him Dekor,Karaman’ında gururu oldu.

 Fuarın başlıca ürün ve hizmet grupları Mobilya, İç Mimari, Dekorasyon,  ve ideal ev gereçleri  olarak belirlenirken,son dönemde büyük yeniliklere imza atarak isminden sıkça söz ettiren HİM Dekor, Konya Mobilya fuarında büyük ilgi görüyor,.

Konya'da mobilya sektörünün birlik platformu olan Konya Mobilya, Dekorasyon ve İdeal Ev Fuarı, tasarım ve kalitesiyle ünlenen birçok ülkeye mobilya ihracatı gerçekleştiren Türk mobilya sektörünün buluşma noktası durumundaki fuar  yarın sona erecek.. Sektörün öncü firmalarının katılımıyla yeni iş alanlarının açılmasını sağlayan Konya Mobilya, Dekorasyon ve İdeal Ev Fuarı, Anadolu’da mobilya sektörünün kalbini oluştururken, Karaman’ın markası HİM Dekor fuarda  ilgi odağı haline geldi.

Fuarda farklı illerle birçok bağlantı yapan HİM dekor alanında marka haline dönüşürken, alanında zirvenin sahibi olmayı başardı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"ESNAFTAN, ÇİFTÇİDEN, ÜRETENDEN YANAYIZ"
KTSO'DA DİJİTAL DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ'NE YOĞUN İLGİ
KTSO'DA DİJİTAL DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ'NE YOĞUN İLGİ