Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

“KAYBEDECEK ZAMANIMIZ YOK”

“KAYBEDECEK ZAMANIMIZ YOK”
“KAYBEDECEK ZAMANIMIZ YOK” admin
Bu içerik 968 kez okundu.
Advert

Karaman Ticaret Borsa Başkanlığına seçildikten sonra koltuğuna oturan Ekrem Çavaş, yapacak çok işlerinin olduğunu ve bunun içinde kaybedecek zamanlarının olmadığını söyledi.

Karamanoğlu Mehmetbey Gazeteciler Cemiyet Başkanı Hüseyin Oğuz ile Mali Müşavir Hilmi Bülent Ertaş’ı kabul eden Ticaret Borsası Başkanı Ekrem Çavaş:

“Seçimi geride bıraktık,bize destek olan,olmayan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz. Biz ayrıştırmaya değil,birleştirmeye,bütünleştirmeye geleceğimizi daha önce ilan etmiştik. Hep birlikte Karaman Ticaret Borsasını layık olduğu yere çıkartmaya kararlıyız. Her kesimle barışık bir yönetim anlayışı içerisindeyiz. Biz bu yola sadece seçimlerden önce çıkmadık ve uzun zamandır buna hazırlanıyorduk ve projelerimizi de hazırladık. Şimdi artık hizmet zamanı diyoruz ve kaybedecek vaktimizin olmadığını biliyoruz. Kısa süre içerisinde yönetim olarak Ankara ziyaretimizi gerçekleştireceğiz ve burada bir dizi görüşmeler ile yatırımlar anlamında görüşmeler yapacağız.Hep birlikte olduğumuz an Karaman olarak yapamayacağımız iş yok diye düşünüyoruz. “

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“RUHSATSIZ KUYU BARIŞI YAPILMALI”
“RUHSATSIZ KUYU BARIŞI YAPILMALI”
“SAĞLIKTA BAZI GELİŞMİŞ ÜLKELERDEN DAHA İYİYİZ”
“SAĞLIKTA BAZI GELİŞMİŞ ÜLKELERDEN DAHA İYİYİZ”