Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

“KALICI ESERLER BIRAKACAĞIZ”

“KALICI ESERLER BIRAKACAĞIZ”
“KALICI ESERLER BIRAKACAĞIZ” admin
Bu içerik 680 kez okundu.
Advert

Karaman Ticaret Borsası’nın 7 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilen meslek komitesi asıl ve yedek üyeleri ile ve borsa meclis asıl ve yedek üyeliği seçimleri sonrasında geçtiğimiz gün Konya Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu, TOBB Delegeliği  seçimleri yapıldı. Karaman  Ticaret Borsası’nın yeni yönetimi belli oldu.

Yapılan oylama sonucunda ise Karaman  Ticaret Borsası’nın yeni yönetim kurulu; Ekrem Çavaş, Ali Özkor,Yücel Yaman, Mehmet Kaya ve Şahin Çoşkun’dan oluştu.

Karaman  Ticaret Borsası Başkanı Ekrem Çavaş ,, birlik ve beraberliğin önemine değinerek, hizmet anlayışlarında istişare ve ortak aklı hep merkeze aldıklarını belirterek:

“ tüm üyelerimizle borsamız adına kalıcı eserler bırakmak, borsamızı daha modern hale getirmek, mevcut çalışmalarımızı devam ettirmek için azimle ve hakkaniyetle çalışmaya özen göstereceğiz..  Tüm üyelerimizle iletişim halinde olarak sorunlarımıza daha hızlı çözüm arayıp, . Her zaman çözüm odaklı düşünerek; üyelerimizden gelen talepleri her platformda, ortak akılla, en yüksek sesle dile getirmekten hiç kaçınmayacağız. Çünkü gücümüzü onlardan aldık. Ortaya koyduğumuz başarı ve kazanımlar sadece bizim değil, hepimizin başarısıdır.   Üretici, tüccar ve sanayici adına sürdürülebilir bir tarımsal üretim ve tarımsal ticaret için,  tarım ve tarımsal ticareti geliştirmeyi, bu alandaki altyapı ve üstyapı unsurlarını modernize etmeyi, üyelerimizin refah seviyesini ve rekabetini arttırmayı hedefliyoruz. Yeni Türkiye’nin 2023 hedeflerinde üzerimize düşen görevi yapmaya devam edeceğiz.  Allah hepsinden razı olsun. Yeni dönemde hizmet bayrağını teslim aldık   Bu vizyonda çalışmaya bizleri layık gören üyelerimize teşekkür ediyorum. Borsamız organ seçimlerinin Karaman’mıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.

Karaman Borsa  Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Başkan: Ekrem Çavaş

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ:

Ali Özkor, Yücel Yaman,Mehmet Kaya,Şahin Çoşkun

YÖNETİM KURULU YEDEK:

Nurullah Güzeloğlu, Mustafa Ozan, Ahmet Karasipahi, İbrahim Taşbaş

BİRLİK GENEL KURUL DELEGELERİ

Cafer Binici, Hüseyin Benderlioğlu, Mehmet Samtar

BİRLİK GENEL KURUL DELEGE YEDEK

Mustafa Ozan, Nurullah Güzeloğlu, İbrahim Taşbaş

DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Ahmet Bottan, Bünyamin Erdoğan,Hasan Ali Topbaş,Hasan Oğraş,Mehmet Fatih Yılmaz,Osman Kabaktepe

DİSİPLİN KURULU YEDEK

M.Ali Aladağ, Ahmet Şimşek, Ahmet Pınarbaşı, Sami Tekin,Osman Bulut, İbrahim Yılmaz

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”