Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

KIRSAL KALKINMAYA 14 MİLYON HİBE

KIRSAL KALKINMAYA 14 MİLYON HİBE
KIRSAL KALKINMAYA 14 MİLYON HİBE admin
Bu içerik 315 kez okundu.
Advert

12.04.2018 tarihinde İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Toplantı Salonunda Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP) 12. Etabı kapsamında, ilimizde hibe almaya hak kazanan yatırımcılarla hibe sözleşmesi, satın alma ve ödemeye ait bilgilendirme toplantısı yapılmıştır. Toplantıya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Orhan Özçalık, İl Müdür Yardımcısı Baran Yavuz Yürekli, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Oğuz GÜL ve projesi hibe almaya hak kazanan yatırımcılar ile proje danışmanları katılmıştır.

Toplantıda İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Orhan Özçalık konuşmasında; "2016 ve 2017 yılı KKYDP kapsamında Ekonomik Yatırımlar ve Çiftçilik Faaliyetlerinin Geliştirilmesi Yatırımları için projeleri hibe almaya hak kazanan 59 yatırımcımızın 28.480.793 TL'lik toplam proje maliyetinin yaklaşık 14.240.396 TL'si hibe olarak ödenecektir" dedi.

  Ayrıca; toplantıda Ziraat Mühendisleri Servet Sağdıç ve Nihat Olçay tarafından yatırımcılara süreç hakkında bilgiler verilmiştir. Tebligat tarihinden itibaren 45 gün içerisinde İl Müdürlüğü ile yatırımcılar arasında sözleşme imzalanacağının ifade edildiği sunumun ardından, katılımcılardan gelen soruların cevaplanması ile toplantı sona erdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“RUHSATSIZ KUYU BARIŞI YAPILMALI”
“RUHSATSIZ KUYU BARIŞI YAPILMALI”
“SAĞLIKTA BAZI GELİŞMİŞ ÜLKELERDEN DAHA İYİYİZ”
“SAĞLIKTA BAZI GELİŞMİŞ ÜLKELERDEN DAHA İYİYİZ”