Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

“BİR İSTİKLAL MÜCADELESİ VERİYORUZ”

“BİR İSTİKLAL MÜCADELESİ VERİYORUZ”
“BİR İSTİKLAL MÜCADELESİ VERİYORUZ” admin
Bu içerik 420 kez okundu.
Advert

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "2023 hedeflerine ulaşmak için her birimiz canla başla çalışmak zorundayız ve çalışacağız da. 2023 hedeflerine ulaşmak 2019'dan geçiyor." dedi.

Bakan Elvan, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret etti.

Burada partililerle sohbet eden Elvan, kentte bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Türkiye'nin tarihi bir süreçten geçtiğini vurgulayan Elvan, şöyle devam etti:

"Bugün bir istiklal mücadelesi veriyoruz Allah'ın izniyle bayrağımız inmeyecek, ezanımız susmayacak. Bu mücadele yedi düvele karşı yapılan bir mücadeledir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız 2023 yılı hedeflerini koydu. 2023 hedeflerine ulaşmak için her birimiz canla başla çalışmak zorundayız ve çalışacağız da. 2023 hedeflerine ulaşmak 2019'dan geçiyor."

"AK Belediyeciliğin önemini kavramamız gerekiyor"

Elvan, partisinin 2019'da da güçlü bir şekilde Mecliste varlığını koruyacağına inandığını dile getirdi.

"AK belediyeciliğin" farkının bariz olduğunu söyleyen Elvan, "AK belediyeciliğin önemini mutlaka kavramamız gerekiyor. Allah'ın izniyle yerel yönetim ile merkezi yönetim iş birliği halinde başarımızı daha da artıracağız." dedi.

MÜCADELEMİZİ YEDİ DÜVELE KARŞI SÜRDÜRÜYORUZ

 Bakan Elvan,  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın da katılımıyla gerçekleştirilen Şanlıurfa Fuar Merkezinin Açılış Töreni'nde yaptığı konuşmada, kentte önemli bir yatırımın daha hizmete açıldığını söyledi.

Geçmişteki tarihi başarıların çocuklara çok iyi anlatılması gerektiğini vurgulayan Elvan, 15 Temmuz darbe girişiminin istiklal ve istikbalin Türkiye açısından ne kadar önemli taşıdığının bir göstergesi olduğunu dile getirdi.

Türkiye'yi bölmeye kalkışanlara karşı istiklal mücadelesi verdiklerini anlatan Elvan, şöyle devam etti:

"Mücadelemizi yedi düvele karşı sürdürüyoruz. Türkiye'nin gelişmesinden, kalkınmasından, büyümesinden hele hele küresel ölçekte güç sahibi olmasından rahatsız olanlar var. Türkiye büyümesin ve güçlenmesin istiyorlar. Şanlıurfa gelişmesin, kalkınmasın istiyorlar. Çünkü o insanları dış mihraklar sömürmeye alışmış. Yine dış mihraklar Türkiye'nin güçlenmesinin kendilerine zarar vereceğini düşünüyorlar o nedenle terör örgütlerine destek veriyorlar. Bizim mücadele ettiğimiz terör örgütlerinin hemen hemen tamamına destek verdiklerini görüyoruz. Şundan emin olun tek bir terörist kalmayıncaya kadar terörle mücadele etmeye devam edeceğiz. Allah'ın izniyle terörün kökünü kurutacağız. Türkiye gücünü Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatlarında gösterdi, eğer önümüze çıkacak olurlarsa yine gösteririz yine gösteririz. Biz güçlü bir milletiz ve ülkeyiz. Bizler bugüne halkımızın desteğiyle ulaştık."

Gelecek dönemde Şanlıurfa'nın potansiyelinin daha da artıracağına inandığını aktaran Elvan, bakanlık olarak desteklerini sürdürmeye devam edeceklerini kaydetti..

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
"HER BİR BİREYİN MUTLU OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"