Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

YÜKSELEN YILDIZ: KAZIM KARABEKİR

YÜKSELEN YILDIZ: KAZIM KARABEKİR
YÜKSELEN YILDIZ: KAZIM KARABEKİR admin
Bu içerik 414 kez okundu.
Advert

Son yıllarda çok ciddi  yatırımlar alan Kazım Karabekir ilçesi  adeta çekim merkezi haline dönüştü.

Kazım Karabekir Belediye Başkanı Ali İhsan Alanlı Gazete Anadolu’yu ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi ve ilçenin tercih edilen bir yerleşim haline geldiğini belirterek:

“ Bünyesinde çok ciddi tercih sebeplerinin barındıran ilçemiz son dönemlerde aldığı yatırımlar ile cazibe merkezi haline dönüşüyor. Biz ggöreve geldikten sonra hedefimizi büyüttük ve Kazım Karabekir’i hak ettiği yere,layık olduğu yere çıkartmaya kararlı bir şekilde sürdürdük.Bunun için planlı-proğramlı yaptığımız çalışmalar meyvesini vermeye başladı ve Kazım Karabekir’de başlayan değişim süreci  devam etmektedir.”

HİZMETLERİMİZİ DOGALGAZ İLE TAÇLANDIRACAĞIZ

Kazım Karabekir Belediye Başkanı Ali İhsan Alanlı, göreve geldikten sonra güçlü alt yapı için  hatıı sayılır yatırımları gerçekleştirdiklerini söyleyerek:

“Alt yapıya büyük önem verdik. Kanalizasyon başta olmak üzere yıllardı çözülemeyen sorunları çözdük. Bunlar görünmeyen yatırımlardır. Ak Parti iktidarları ile ve özellikle son dönemde Bakanımız Lütfi Elvan, milletvekillerimiz Recep Konuk ve Recep Şeker’in destekleri ile olması gerekenleri yaptık, yapmayada devam edeceğiz. Şimdi ilçemize doğalgazı kazandırmak adına ciddi çalışma yaptık ve burada Bakanımız Lütfi Elvan’ın her zaman olduğu gibi ciddi destekleri el konuyu belli bir mesafe getirdik. Hedefimiz en kısa zamanda Kazımkarabekir’e doğalgazı kazandırmaktır.”

Yapılan yatırımlardan sonra yıldızı parlayan bir yerleşim konumuna geldiklerini hatırlatan Belediye Başkanı Ali İhsan Alanlı:

“İlçemizin bu gelişmesi ile birlikte Kazım Karabekir’e talep her geçen gün artarak devam ediyor. Karaman’da işi olan kişiler bile burada yerleşim alanı yapmak, iş yatırımları yapmak adına bizimle görüşmeye geliyor ki, bu sevindirici bir durumdur. Kazım Karabekir güçlenmeye ve yatırım almaya devam edecektir.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
"HER BİR BİREYİN MUTLU OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"