Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

“POLİSİMİZ ÖZVERİYLE ÇALIŞIYOR”

“POLİSİMİZ ÖZVERİYLE ÇALIŞIYOR”
“POLİSİMİZ ÖZVERİYLE ÇALIŞIYOR” admin
Bu içerik 280 kez okundu.
Advert

İl Genel Meclis Başkanı Celalettin Güngörer, polis haftası nedeyile bir mesaj yayınladı. Güngörer şu görüşlere yer verdi:

“Türk Polis Teşkilatı kurulduğu günden bugüne; ülkemizin bölünmez bütünlüğünü koruma ve kollama, halkımızın can ve mal güvenliğini koruma, huzur ve güven ortamı tesis etme, suç işleyenleri önleme ve işleyenleri adalete teslim etme hususunda çok büyük bir özveriyle gece gündüz demeden başarılı bir şekilde çalışmaktadır.

Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk polisi, görevini her zaman fedakârca yapmış, gerektiğinde canını hiçe sayarak ulvi görevlerini yerine getirmiş, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Emniyet Teşkilatımız, sadece adi suçlarla değil, ülkemizi parçalamak isteyen Vatan hainleriyle de canları pahasına mücadele etmektedir. Emniyet Teşkilatımızın ve polisimizin, bundan sonra da şerefli mazisinden ve milletinden aldığı güçle, topluma güven veren hizmetlerini yüksek bir şuurla ve halkla bütünleşerek en iyi şekilde devam ettireceğine inancımınız tamdır.

10 Nisan 1845’te kurulan Türk Polis Teşkilatımızın 173.kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftasını kutlarken, teşkilata bugüne kadar emek vermiş ve vermekte olan tüm polislerimize saygılarımı sunuyor, şehit polislerimizi ise rahmetle anıyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”