Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

BELEDİYE-SÜLEYMANHACI GECE MAÇI OYNAYACAK

BAL Baraj Tertip Komitesi Taraftarların isteğine olumlu cevap verdi

BELEDİYE-SÜLEYMANHACI GECE MAÇI OYNAYACAK
BELEDİYE-SÜLEYMANHACI GECE MAÇI OYNAYACAK admin
Bu içerik 567 kez okundu.
Advert

Karaman Belediye Spor ve Kızıldeniz Süleymanhacı Gençlik Spor Bölgesel Amatör Lig Baraj Müsabakası 21 Nisan 2018 Cumartesi Günü Saat 20:00’de Kemal Kaynaş Stadında Oynanacak.

Bal Baraj Maçı Tertip Komitesi 09 Nisan 2018 Pazartesi günü saat 14:00’de ASKF Yönetim Kurulu Başkanı ve Futbol İl Temsilcisi Vekili Celalettin Özcan, Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Mustafa Karadeniz, Kızıldeniz Süleymanhacı Gençlik Spor Kulüp Başkanı Mercik Kızıldeniz, Başkan Vekili Erdal Kurt, Karaman Belediye Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Faruk Aydın, Ünal Gezen ve Mustafa Kurşun’un katılımıyla TFF Bölgesel Amatör Lig Baraj Maçı tarihini kura ile belirlediler.

Her iki kulüp yöneticileri taraftarlardan gelen gece maçı isteğini Bölgesel Amatör Lig Baraj Maçı Tertip Komitesine iletti, komite Türkiye Futbol Federasyonu ve Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile görüşerek gece maçı talebini onayladı.

Her iki kulüp yöneticileride 21 Nisan 2018 Tarihinde Cumartesi Günü Saat 20:00’de oynanacak olan Karaman’ın ilk gece maçına, futbol şölenine tüm hemşerilerimizi aileleri ile birlikte davet ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
"HER BİR BİREYİN MUTLU OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"