BAŞKAN’DAN ÇAVAŞ’A ZİYARET

BAŞKAN’DAN ÇAVAŞ’A ZİYARET
BAŞKAN’DAN ÇAVAŞ’A ZİYARET admin
Bu içerik 1550 kez okundu.

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Ticaret Borsası Meclis Başkanı ve 7 Nisan’da yapılacak olan seçimlerde Ticaret Borsasına adaylığını açıklayan Ekrem Çavaş’a ziyaret etti.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Organize Sanayi bölgesinde bulunan ÇavaşYem A.Ş’ye gelerek yönetim kurulu Başkanı Ekrem Çavaş ile bir görüşme yaptı. 7 Nisan’da yapılacak olan Karaman Ticaret Borsası seçimlerinde aday olan Ekrem Çavaş’a başarılar diledi.

Başkan Çalışkan, Belediye olarak  başta Ticaret ve Sanayi Odası ve Karaman Ticaret Borsası başta olmak üzere Sivil toplum kuruluşları  ile birlikte çalışarak, Karaman’ı 2023 hedeflerine taşımak istediklerini ve bu hizmet yolunda kuruluşların önemini bildiklerini vurguladı.

Ticaret Borsası Başkan Adayı Ekrem Çavaş’da, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ın yaptığı ziyaretden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve 2023 hedeflerinde kendilerine düşeni yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Görüşme fikir alışverişi ile tamamlandı. Başkan Çalışkan’a bu ziyaretde Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Bağırgan  eşlik ederken, görüşmeye Karaman Damızlık Koyun Keçi Birliği Başkanı Yücel Yaman’da iştirak etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KAYIP KİŞİ CİNAYET KURBANI
KAYIP KİŞİ CİNAYET KURBANI
“SULAMA SUYU SORUNU ÇÖZÜLDÜ”
“SULAMA SUYU SORUNU ÇÖZÜLDÜ”