Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

DAHA GÜZEL BİR SARIVELİLER

DAHA GÜZEL BİR SARIVELİLER
DAHA GÜZEL BİR SARIVELİLER admin
Bu içerik 665 kez okundu.
Advert

Karaman Valisi Sayın Fahri Meral’in teşvikleriyle Sarıveliler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda “Daha Güzel Bir Gelecek” sloganıyla ve “çevreni temiz tut ki geleceğin kirlenmesin” anlayışıla çevre temizliği etkinliği yapıldı.  Öğretmen ve öğrencilerin katılımlarıyla gerçekleşen etkinlikte okul ve bahçe temizliğinin yanı sıra okul çevreleri de geniş çaplı temizlendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu “Kirletmemek, temizlemekten daha kolaydır. Öğrencilerimiz yaşadıkları çevreleri temizlerken bunu da anlamış oldular. Ben bu etkinliğe katılan tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyorum.” dedi.

Sarıveliler Kaymakamı Sayın Hasan Sadebıyık “Temizlik imandandır, inancına sahip olan bizler bu anlayışı hayatımızın her alanına yansıtmalıyız. Herkes kendi çevresini temiz tutarsa yarınlara daha güzel bir doğa bırakmış oluruz. Bu anlayışla, Sayın Valimiz Fahri Meral’in de teşvikleriyle gerçekleşen bu etkinlikte tüm emeğe geçenlere teşekkür ediyorum, öğrencilerimizin bu bilinci kişilik haline getireceklerine inanıyorum.” dedi.

Konuyla ilgili olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çağlayan ise “Sayın Valimiz Fahri Meral’in teşvikleriyle gerçekleştirdiğimiz temizlik etkinliğiyle hem öğrencilerimizin sosyal sorumluluk anlayışına katkı sağladık hem de ilçede farkındalık oluşturmayı amaçladık. Bu doğrultuda başarılı olduk. Etkinliği paydaşlara yayarak işbirliği içinde daha çok gencimizi, öğrencimizi bilinçlendirdik. Bu güzel etkinliğe katılan tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederim.” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
"HER BİR BİREYİN MUTLU OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"