Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

MHP’Lİ KADINLAR ZİYARET !

MHP’Lİ KADINLAR ZİYARET !
MHP’Lİ KADINLAR ZİYARET ! admin
Bu içerik 1117 kez okundu.
Advert

Milliyetçi Hareket Partisi Karaman Kadın Kolları Teşkilatı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemiz İmtiyaz sahibi Ayşe Oğuz  ile görüşen  MHP Kadın kolları başkanı  Öznur Çimen ve  başkan yardımcısı Betül Balcı,  Şengül Dağlı , , Türk tarihinde kadının önemli bir yeri olduğunu belirtiler.

Çimen ziyarette, ‘’Geçmişten günümüze kadınlar umumi vazifelerde üzerlerine düşeni layığı ile yapmanın yanı sıra, toplum adına en hayırlı, en ehemmiyetli vazifeleri olan annelik görevlerini de hakkıyla yerine getirerek şanlı tarihimize abide şahsiyetler kazandırmışlardır. Bu nedenle kadınlarımızın daha bilgili, daha aydın ve daha feyizli olmaları noktasında teşkilatımız olarak aralıksız çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Türk kadınının tarihte olduğu gibi bugünde en muhterem mevkide olması, yüksek ve şerefli bir mevcudiyet ile mümkündür. Bu mevcudiyet örgütlü ve teşkilatlı bir çalışmanın tezahüründe ortaya çıkabilecek bir durumdur. Bu durum, Türk zihniyetiyle, azmiyle, Milli ve Manevi duygularla yoğrulmuş, Vatanına, Dinine ve Bayrağına bağlı nesiller yetiştirecektir. Bu vesileyle başta şehit anneleri, kız kardeşleri ve eşleri olmak üzere tüm kadınlarımızın her daim yanlarında olduğumuzun bilinmesini ister, Kadın Kolları Teşkilatı olarak Karaman’daki tüm kadınlarımızı kapsayacak çalışmaları hedeflediğimizi belirtirim. Tüm kadınlarımızın günleri kutlu olsun’’ sözlerine yer verdi.

Ayrıca ziyarette; 10 Mart 2018 Cumartesi Günü, MHP Karaman Kadın Kolları Teşkilatı tarafından düzenlenecek olan ‘’Ülkücü Kadınlar Buluşuyor’’ programına dair bilgi veren Başkan Çimen, ‘’ Kale Sosyal Tesisleri’nde saat 10.00 da başlayacak programımıza tüm Karamanlı bayanlar davetlidir’’ dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
"HER BİR BİREYİN MUTLU OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"