Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

“KARAMAN KAZANACAK”

“KARAMAN KAZANACAK”
“KARAMAN KAZANACAK” admin
Bu içerik 3348 kez okundu.
Advert

7 Nisan’da yapılacak olan Ticaret Borsası  seçimlerinde başkanlığına adaylığını açıklayan Ekrem Çavaş, yapamayacakları bir sözün ağızlarından çıkmasının mümkün olmadığını, söz verdikleri her şeyi harfiyen yerine getireceklerini ve Karaman’ın her şeyin en güzeline layık olduğunu belirterek, seçimleri kazanmaları halinde Karaman’ın  ve üreticilerle birlikte Borsa üyelerin kazanacağını söyledi.

Borsada ‘Böyle gelmiş,böyle gider’ anlayışına son vermeye kararlı olduklarını söyleyen Başkan Adayı Ekrem Çavaş:

Ekibimizle çok güzel projeler hazırladık.Ekibimizde çok değerli yol arkadaşlarımız ile birlikte yola çıktık.Hepsi çalışkan ve üretken isimler.Ben değil,biz olarak aday olduk.Karaman Ticaret Borsasını hep birlikte yöneteceğiz.Tüm üyelerimizin,üreticilerimizin fikrini görüşünü alarak sorunları aşacağız,hizmet üreteceğiz.

KARAMAN İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

En büyük hedeflerinin Karaman Ticaret Borsasının örnek bir borsa olması olduğunu söyleyen Ekrem Çavaş:

“Biz kendimiz için değil,Karaman için çalışacağız. Kendi menfaatlerimizi bir kenara bırakarak, esnafımızın,üreticimizin kazanması için çaba göstereceğiz.Karaman’ın kayıp yıllarını kısa zamanda telafi etmeye kararlıyız.Seçimi kazanmamız ile birlikte kazanan biz değil Karaman olacaktır,bundan herkesin emin olmasını istiyorum.”

Karaman’ın en büyük sorunlarının başında mezbaha eksikliği olduğunu çok iyi bildiklerini belirten Ekrem Çavaş:

“Mezbaha bizim olmazsa olmazlarımızdandır.Bu konuda çok önemli gelişmeler yaşanıyor ve son noktaya gelindi ve bir aksilik çıkmaz ise, Karaman mezbahasına kavuşacaktır.Mezbahanın yolu Karaman’a yakışan bir hayvan borsasından geçtiğine inanıyoruz.Yapılacak olan hayvan borsası ile Karaman ,hayvanların buluşma noktası ve cazibe merkezi haline dönüşecektir.Mezbanın   bu yıl içinde başlamasını bekliyoruz ve göreve geldiğimiz taktirde bunu hızlandıracağız. Bu konuda her şey hazırlanmış durumda ve çalışmalarda sona gelinmiştir.Biz bu iş adamları ile irtibatımızı sürdürüyor ve mezbaha konusunu yakınen takip ediyoruz. Karaman’a yapılacak hiçbir yatırım gereksiz diyemeyiz.Karaman’ın artık makus talihini yenme ve çıkış yakalama zamanı çoktan geldi, geçti diye düşünüyoruz ve onun için şimdiden kolları sıvadık.Karaman Ticaret Borsası eksiksiz ve Türkiye’de örnek gösterilecek bir il olacaktır.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
"HER BİR BİREYİN MUTLU OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"