Advert

Advert
Advert

Advert

Advert

“KILIÇDAROĞLU KENDİNİ GÜNCELLEMELİ”

“KILIÇDAROĞLU KENDİNİ GÜNCELLEMELİ”
“KILIÇDAROĞLU KENDİNİ GÜNCELLEMELİ” admin
Bu içerik 376 kez okundu.
Advert

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Savunma Sanayi bütçesini 66’dan 550’ye çıkaran Türkiye’nin koşmaya devam ettiğini ve Türkiye’de ne olup bittiğini bilmeyen CHP Genel Başkanı Kemal  Kılıçdaroğlu’nun kendisini güncellemesi gerektiğini söyledi.

TRT’de yayınlanan ‘Anadolu Soruyor’ proğramına konuk olan Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Zeytindalı harekatında  Türk Silahlı Kuvvetlerinin kılı,kırk yardığını belirterek:

“Bizi o bölgede hassasiyetlerimiz var.Biz  sivillere zarar gelmesin istiyoruz.Bu konuda Türk Silahıl Kuvvetlerimizde büyük hassasiyet gösteriyor.İstesek, bazı şeylere dikkat etmesek birkaç gün içined Afrin’i komple alırız. Biz sivillerin kayıp vermemesi için dikkat ediyoruz. Buradaki terör örgütleri müttefiklerimizin desteğini alıyor. Operasyon başarılı bir şekilde tamamlanacaktır. Biz NATO ülkesiyiz.ABD’de NATO ülkesi. Ama heryeşi bir kenara bırakıp,kuralları çiğneyerek terör örgütlerine destek veriyorlar. ABD anayasasına görede teröre destek vermek suçtur.Biz kimin ne olduğunu biliyoruz, Bu bölgede Kürt Devleti oluşturmak istiyorlar ama başaramayacaklar.Biz terör örgütlerinin kökünü kuratacağız.”

KILIÇDAROĞLU KENDİNİ GÜNCELLEMELİ

Türk Ordusunun bölgede Tarih yazdığını da hatırlatan Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan:

“Ordumuz ne kadar güçlüyse, ekonomimize o kadar güçlüdür.Dünya’nın en hızlı büyüyen ülkeleri arasındayız. Savunma sanayi bütçemizi artırdık. Ülke olarak koşmaya devam ediyoruz.Savunma sanayi projelerini 66’dan 550’ye çıkardık. Ama CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu7nun ülkemizde ne olup bittiğinden haberi yok. Ne olup bittiğini bilmiyor. Geçtiğimiz günlerde Beyşehir Huğlu ve Üzümlü’ye gittik. Orada üretilen silahları görmesini isterim. Hatırlarsanız Kılıçdaroğlu ‘Delikli namlu dahi üretemeyenler, terörle mi mücadele edecek diye konuşmuştu.O Silahları Kılıçdaroğlu’na ithaf etmiştik. Bir sorunu var,kimden kaynaklanıyor, kendinden mi, danışmanlarından mı bilmiyorum. Ama Kemal Kılıçdaroğlu, kendini mutlaka güncellemelidir.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLAR ARASI BADMİNTON MÜSABAKALARI SONA ERDİ
OKULLAR ARASI BADMİNTON MÜSABAKALARI SONA ERDİ
AK PARTİ’DEN  REKTÖR AKGÜL'E ZİYARET
AK PARTİ’DEN REKTÖR AKGÜL'E ZİYARET