Advert

Advert
Advert

Advert

KTSO’DA MEVKA DESTEKLERİ ANLATILDI

KTSO’DA MEVKA DESTEKLERİ ANLATILDI
KTSO’DA MEVKA DESTEKLERİ ANLATILDI admin
Bu içerik 419 kez okundu.
Advert

Mevlana Kalkınma Ajansı tarafından Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda “Mali Destek Programları Bilgilendirme Toplantısı”  düzenlendi.
Üyelerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda  Mevlana Kalkınma Ajansı Kalkınma Uzmanı Osman Fatih Yalçin tarafından 2018 Yılı Mali Destek Programları  hakkında bilgiler verildi. 
Toplantıda MEVKA, yeni dönem mali destek programları çerçevesinde kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşlara yönelik olarak Odak Sektörler Mali Destek Programı ve kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşlara yönelik olarak Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında 25 Milyon TL tutarında hibe desteği programına çıkıldığı bildirilmiştir.  
Odak Sektörler Mali Destek Programı (15 milyon TL) çerçevesinde KOBİ'lerin rekabet güçlerinin artırılması ile bölgenin sürdürülebilir ekonomik gelişimine katkı sağlanmasına yönelik olarak, Konya'da savunma sanayi, tıbbi alet/cihaz ve raylı sistemler sektörlerine yönelik faaliyet yapan veya yapmak isteyen KOBİ'lerin faaliyetleri ve Karaman'da KOBİ'lerin rekabet güçlerinin artırılması faaliyetlerine ilişkin proje tekliflerinin  destekleneceği üyelerimize anlatıldı. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“BİZİM DAVAMIZ  HİZMET DAVASIDIR”
“BİZİM DAVAMIZ HİZMET DAVASIDIR”
AK PARTİ ERMENEK’TE GÜÇLÜ LİSTE
AK PARTİ ERMENEK’TE GÜÇLÜ LİSTE