Advert

Advert
Advert

Advert

PALMİYE’DEN SAĞLIKLI YAŞAM REÇETESİ !

PALMİYE’DEN SAĞLIKLI YAŞAM REÇETESİ !
PALMİYE’DEN SAĞLIKLI YAŞAM REÇETESİ ! admin
Bu içerik 957 kez okundu.
Advert

Sigarayı bırak,Sağlıklı Yaşa sloganı ile yola çıkarak,fabrikada sigarıyı bırakan personelini ödüllendiren Palmiye Büsküvi Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Arslan, Sağlık Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği seminer ile çalışanlarına sigaranın zararları anlatıldı.
İl Sağlık Müdürü Dr.Hasan Arslan, Palmiey Bisküvi Yönetim kurulu Başkanı Lütfi Arslan’ın fabrika personelinin  sigarayı bıraktırma konusundagösterdiği hassasiyet nedeniyle örnek olduğunu  belirterek, Arslan’ı kutlamıştı.
Palmiye Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Arslan’da Sağlık Müdürü Arslan’dan bu konuda destek istedi ve görevlendirlecek uzman bir ekibin fabrikada çalışanlara sigaranın zararlarını anlatması  ve sağlıklı yaşamın gerekliliği konusunda seminer verilmesinin uygun olacağı görüşünden sonra, Sağlık İl Müdürü Hasan Arslan’ın görevlendirdiği Gögüs Hastalıkları uzmanları , Palmiey bisküvi fabrikasında çalışanlara bilgi verdi.
Sigaranın zararlarının anlatıldığı seminerlerin sık aralıklara devam edeceği ve bu seminerler sonunda sigaraya bırakanların sayısında artış beklendiği belirtildi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“BİZİM DAVAMIZ  HİZMET DAVASIDIR”
“BİZİM DAVAMIZ HİZMET DAVASIDIR”
AK PARTİ ERMENEK’TE GÜÇLÜ LİSTE
AK PARTİ ERMENEK’TE GÜÇLÜ LİSTE