Advert

Advert
AdvertAdvert

“İYİ PARTİ TÜRKİYE’YE İYİ GELECEK”

“İYİ PARTİ TÜRKİYE’YE İYİ GELECEK”
“İYİ PARTİ TÜRKİYE’YE İYİ GELECEK” admin
Bu içerik 515 kez okundu.
Advert

İYİ Parti il Başkanı İsmet Hatipoğlu, Türkiye’de gerilimi bitirmek için çıktıkları yolda ,gücünü ve kuruluş ilkelerini milletten almış,meşruiyetini  kaynağını Türk milleti olarak gören bu siyasi hareketin Türkiye’ye iyi geleceğini söyledi.
Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gazete Anadolu’yu ziyaret eden İl Başkanı İsmet Hatipoğlu, çalışan gazeteciler gününü kutluyarak başladığı konuşmasında:
“Daha bir özgür basın olmasını istiyor ve talep ediyoruz.Terör suçları haricinde ,fikrinden,yazdığı yazıdan dolayı bir gazetecinin tutuklanması, göz altına alınması kabul edilemez. Ülke olarak basın özgürlüğü sıralamasında  oldukça aşağıda olmamız bir değerlendirmeye  tabi tutulmalıdır.”
CUMHURBAŞAKANI ADAYIMIZ AKŞENER’DİR
“Türkiye’nin yerinden çıkmış olan çivisini tekrar çakacak olan kişi Meral Akşener’dir diyen İYİ Parti İl Başkanı İsmet Hatipoğlu:
 Türkiye’de bozulmuş olan birlik ve beraberliği yeniden tesis edecek isim  Akşener’dir. İYİ Parti, insanlarımızın hiç birinden taşıdıkları mevcut sıfatları değiştirmek isteyen bir siyasal hareket değil. Bu partiyle birlikte hareket eden insanlarımız kendilerini ister ülkücü, solcu, muhafazakar diye benzer kimliklerle tanımlayabilirler. İYİ Parti bu siyasi alt kimliklerle ilgilenmiyor. Tam aksine bu siyasi alt kimliklerimizin üzerine bir vatanseverlik üniforması giymelerini istiyoruz ve hep birlikte mücadele etmek istiyoruz. Bunun içindir ki bizim Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşenir’dir ve onun arkasındayız.”
BELEDİYELERİN HEPSİNE TALİBİZ
Erken seçim olmaz ise takvime göre mahalli seçimlere 14 ay gibi bir süre olduğunu söyleyen Hatipoğlu:
“Biz İYİ Parti olarak Karaman merkez olmak üzere tüm belediye başkanlıklarına talibiz. 2-3 ay içerisinde adaylarımızı netleştirip.,yola çıkacağız. Biz İYİ Parti olarak seçimlere hazırız.”

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“TOPLUMSAL CİNSİYET KÜLTÜREL BİR İNŞADIR”
“TOPLUMSAL CİNSİYET KÜLTÜREL BİR İNŞADIR”
ŞEB-İ ARUS TÖRENLERİ KARAMAN’DAN BAŞLIYOR
ŞEB-İ ARUS TÖRENLERİ KARAMAN’DAN BAŞLIYOR