“YATIRIMLAR LÜTFİ EFENDİ’DEN”

“YATIRIMLAR LÜTFİ EFENDİ’DEN”
“YATIRIMLAR LÜTFİ EFENDİ’DEN” admin
Bu içerik 429 kez okundu.
Reklam

Karaman’ın Anadolu’nun içine sıkışacak bir kent olmadığını . Şehircilik devriminin yaşandığı Karaman’da  Ak parti dönemlerinde yatırımların 12 milyarı aştığını böyle bir şehrin havaalansız olamayacağını söyleyerek:”Kalkınma Bakamınız Karaman’lı .Yatırımlar programa alınırken Karaman’lı Lütfi Efendi, Karaman havalimanını hemen programa almış ve Karaman’a  haavalanın şart olduğunu ve yapılması gerektiğini söyledi. Lütfi Efendi istediyse, yapılması şart oldu ve bizde bunu Karaman’ımıza kazandırdık.”
Bir Karaman türküsünde ‘Bir ahbap yolunda ölenlerdeniz’ söylemini hatırlatan Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan,Karaman’ın kendilerini hiç yalnız bırakmadığını,hep yanlarında olduklarını belirtti ve ‘Karaman’ın ahbaplığına biz Ölürüz’ sözleri büyük alkış aldı.
ELVAN:”HERŞEY CUMHURBAŞKANIMIZIN SAYESİNDE”
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Bugün Karaman üniversite şehri olmuşsa, sayın Cumhurbaşkanımızın desteği sayesindedir. Bir eğitim şehri olmuşsa, onun sayesindedir." dedi.
Bakan Elvan, 15 Temmuz Aktekke Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, Karaman'ın, ülkeye ve değerlerine sahip çıkmasından duyduğu gururu dile getirdi. Elvan, "Karaman, adam gibi adam reisine, Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıkmakla gurur duyuyor." diye konuştu.
Elvan, "Bugün Karaman üniversite şehri olmuşsa, sayın Cumhurbaşkanımızın desteği sayesindedir. Bir eğitim şehri olmuşsa, onun sayesindedir. Sayın Cumhurbaşkanım Karaman yakında bir hızlı tren şehri olacaksa, yollarıyla yapılarıyla bir ulaşım ve bir bilişim şehri olmuşsa sizin verdiğiniz destek sayesindedir. Bir sağlık şehri olmuşsa yine sizin sayenizdedir. Karaman'a 79 yılda yapılmayan hizmetler AK Parti döneminde yapılmışsa sizin sayenizdedir." ifadelerini kullandı.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARAMAN'DA KARNE HEYECANI
KARAMAN'DA KARNE HEYECANI
SENEGALLİ ÖĞRENCİDEN İSTİKLAL MARŞI !
SENEGALLİ ÖĞRENCİDEN İSTİKLAL MARŞI !