Advert

Advert

Advert

Advert

“DEVLETİMİZ KİMSESİZLERİN YANINDADIR”

“DEVLETİMİZ KİMSESİZLERİN YANINDADIR”
“DEVLETİMİZ KİMSESİZLERİN YANINDADIR” admin
Bu içerik 2491 kez okundu.
Advert

Vali Fahri Meral, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü ziyaret ederek brifing aldı.

 Göreve başladığı günden itibaren kurumları daha iyi tanımak ve yaptıkları çalışmaları yerinde incelemek için kurumlardan brifing almaya başlayan Vali Meral, bu uygulamaya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile devam etti.

 Kurumların daha aktif çalışması, vatandaşa en iyi hizmeti vermesini isteyen Vali Meral, gördüğü eksikliklerin de bir an önce giderilmesini istedi.

 08.11.2017 Perşembe günü Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne ziyarette bulunan Vali Fahri Meral, İl Müdürü Servet Türegün tarafından hizmet binası önünde karşılandı.

 Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü binası içerisinde hizmet birimlerinde incelemelerde bulundu. Daha sonra İl Müdürü Türegün, Vali Meral’e kurum çalışmaları, il ve ilçelerde bulunan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı birimler ile ilgili brifing verdi.

 Brifing sonrası Vali Fahri Meral, “Aile ve Sosyal Politikalar  İl Müdürlüğümüz kimsesiz çocuklarımıza, yaşlılarımıza, engellilerimize ve ihtiyaç sahibi herkese çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Devletimiz kimsesizlerin, engellilerin ve ihtiyaç sahiplerin daima yanındadır. Yine kurum çalışanlarının ailelerle kuracağı sıcak ilişkinin, devletimizin orada şefkatini ve merhametini yansıtıyor” dedi.

Vali Fahri Meral ziyaret kapsamında çalışan tüm personele teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylık ve başarılar diledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“BEN ASLA BENCİL DÜŞÜNMEM”
“BEN ASLA BENCİL DÜŞÜNMEM”
AKINCIOĞLU AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI MI ?
AKINCIOĞLU AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI MI ?