BEŞ YILDIZLI KARAMAN !

Şimşek Ailesi bir ilki gerçekleştirerek Karaman açısından çok önemli bir yatırıma daha imza atıyor

BEŞ YILDIZLI KARAMAN !
BEŞ YILDIZLI KARAMAN ! admin
Bu içerik 819 kez okundu.

Son dönemlerde aldığı yatırımlar ile cazibe merkezi olma yolunda ilerleyen Karaman’ın en büyük eksiklerinden bir tanesi olan beş yıldızlı otel için geri sayım sürüyor. Kente önce Grand Oteli kazandıran Şimşek ailesi ,şimdi de 5 yıldız otel için hummalı bir çalışma yürütüyor.
Bir kent için olmazsa olmazlardan olan ve şehrin ileriyi yürümesi açısından çok önemli bir faktör olan  5 yıldız otelin ihtiyaç olduğu fikrinde birleşen  Şimşek ailesi Erol Şimşek önderliğinde Karaman’ın daha modern ve tercih edilen bir şehir olması adına beş yıldız otel inşaatını hızla sürdürüyor.
Tarihi ve doğa güzelliklerinin yanısıra Sanayi’de yaptığı ataklar ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan Karaman’ın en büyük eksikliği, barınma sorunu ile birlikte büyük toplantıların gerçekleştirileceği salon ve otelin bulunmaması idi.
Bir süre önce  4 yıldızlı Grand oteli faaliyete geçirerek eksikliği büyük ölçüde gideren Erol Şimşek, şehrin gelişmesine paralel olarak ihtiyaca istenilen şekilde cevap verilmemesinin ardından harekete geçti ve Karaman’a 5 yıldızlı bir otel yatırımı başladığı gibi büyük mesafede kat etti.
YATIRIMI KARAMAN’A YAPIYOR
Karaman’da ürettiği Şimşek büsküvi ürünleri ile bir Dünya markası olma kararlığını gösteren Erol Şimşek, büyüdükçe bu şehre adeta daha sımsıkı sarıldı ve genelde illerde yükselen firmaların yaptığı gibi İstanbul ve Ankara gibi büyük illere yatırımlarını kaydırmak yerine, tercihini yine Karaman’dan yana kullandı ve bu büyük yatırımı kentini de düşünerek, Karaman’a yaparak, şehrin geleceğine ışık tutmak ve daha ileriye taşımak adına böyle bir yatırımı uygun görürken, buda her kesimce takdirle karşılandı.
2018’DE HİZMET VERECEK
Şimşek ailesi tarafından Konya yolu üzerinde bulunan Grand Otelin hemen arkasında temin edilen büyük bir arsa üzerine inşaası devam eden, Karaman’ın ilk 5 yıldızlı otelinin 2018 yılının ilk yarısında hizmete geçirilmesi planlanıyor.
Karaman’daki bu eksikliğin giderilmesi ile barınma da sorun yaşanmayacak ve uluslararası kongreler ,sporda Türkiye şampiyonalarına artık rahatlıkla ev sahipliği yapabileceğiz.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“ASLA TAVİZ VERMEYECEĞİZ”
“ASLA TAVİZ VERMEYECEĞİZ”
“TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET YAŞAYACAKTIR”
“TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET YAŞAYACAKTIR”