AK PARTİ’DE KONGRE ZAMANI !

Cuma Ayrancı, Kazım Karabekir, Cumartesi Merkez ilçe ve Ermenek’de seçim var

AK PARTİ’DE KONGRE ZAMANI !
AK PARTİ’DE KONGRE ZAMANI ! admin
Bu içerik 1310 kez okundu.

AK Parti Karaman’daki dört ilçede kongre yapıyor. Cuma günü Kazım Karabekir ve Ayrancı ilçelirinde, cumartesi günü ise merkez ilçe ve Ermenek kongreleri gerçekleştirilecek.
AK Parti Genel merkezi tarafından kongre takviminin belirlenmesi, İl başkanlığındaki nöbet değişimi
Nazmi Ünlü’nün aday olmayacağını açıklamasının ardından Mehmet Er’in il başkanlığına atanması ile sıra ilçe kongrelerine geldi.
ADAYLAR BELLİ
AK Parti Genel Merkezi daha önce yaptığı temayül ve görüşmeler sonunda ilçelerde adayları belirlemişti.Buna göre merkez ilçede Mustafa Atabey,Ermenek’de Aytekin Aydın,Ayrancı’ Hasan Hüseyin Aksu isimlerinin genel merkezin adayı olduğunu açıklamıştı. Başyayla kongresi pazar günü Ahmet İpek adaylığında yapılacak.
AK Parti Kazım Karabekir ilçe başkanlığında ise değişim yaşanmayacak ve Hacı Mehmet Işık yeniden tek aday olarak kongreye girecek.
BAKAN ELAN GELİYOR
Bu arada Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, cumartesi günü yapılacak olan AK Parti Merkez ilçe kongresine katılmak üzere Karaman’a gelecek. Kongreye iştirak edecek olan Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, yapacağı konuşmanın ardından ilimizden ayrılacak ve İstanbul’a geçecek.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“ASLA TAVİZ VERMEYECEĞİZ”
“ASLA TAVİZ VERMEYECEĞİZ”
“TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET YAŞAYACAKTIR”
“TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET YAŞAYACAKTIR”