“GENÇLERİMİZİ HAYATA BAĞLAYIN”

“GENÇLERİMİZİ HAYATA BAĞLAYIN”
“GENÇLERİMİZİ HAYATA BAĞLAYIN” admin
Bu içerik 363 kez okundu.

Vali Fahri Meral, Yavuz Sultan Selim Ortaokulunca düzenlenen “Sağlıklı bir nesil için çocuğumla el ele yürüyüşü” etkinliğine katıldı. 
 Okul önünde başlayan yürüyüşe Vali Meral, eşi Zehra Meral, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı İlhan Şen, İl Sağlık Müdürü Dr. Musa Şahin, Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven, Yavuz Sultan Selim Ortaokulu Müdürü Şevki Altan Uyar, öğretmenler ve öğrenci aileleri katıldı. 
Sağlığımızın önemine dikkat çekmek ve kamuoyunda sağlıklı yaşamanın farkındalığını oluşturmak amacıyla düzenlenen yürüyüşün ardından konuşan Vali Meral, insanoğlunun farkında olmadığı ve kendisine bahşedilen en büyük nimet olan sağlığımızı korumaya yönelik böyle bir etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. 
Özellikle nüfusunun büyük çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu ülkemizde, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak, onları geleceğe daha sağlıklı ve iyi hazırlayabilmek için bu tür etkinliklerin sayısının arttırılması gerektiğini ifade eden Vali Meral, geleceği yeniden şekillendirecek ve inşa edecek olan gençlerimizi sportif faaliyetlere ve etkinliklere teşvik eden, onları hayata bağlayan, sağlıklı bireyler olarak yetişmesine olanak sağlayacak çalışmaların yapılması gerektiğini söyledi.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“YENİ BİR DELİLE ULAŞTIK”
“YENİ BİR DELİLE ULAŞTIK”
CUMHURBAŞKANLIĞI DİJİTAL DÖNÜŞÜM OFİSİ KURULDU
CUMHURBAŞKANLIĞI DİJİTAL DÖNÜŞÜM OFİSİ KURULDU