Advert

BİLARDOCULAR AMATÖR SPOR HAFTASI İÇİN YARIŞTI

BİLARDOCULAR AMATÖR SPOR HAFTASI İÇİN YARIŞTI
BİLARDOCULAR AMATÖR SPOR HAFTASI İÇİN YARIŞTI admin
Bu içerik 313 kez okundu.

Karaman’da Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Pool Bilardo il birinciliği müsabakaları düzenlendi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu işbirliği ile 09-15 Ekim 2017 tarihleri arasında kutlanan Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Karaman’da 9 ve 10 top branşlarında Pool Bilardo müsabakaları düzenlendi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Bilardo İl Temsilciliği tarafından Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen 9 ve 10 top pool bilardo müsabakalarında amatör bilardocular, kozlarını paylaştı. Beyaz Saray Bilardo Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen turnuvada farklı yaş gruplarından 24 sporcu katıldı. 2 gün süren müsabakalarda sporcular finale çıkmak için büyük mücadele verdi.

2 gün süren müsabakalar sonunda 9 top branşında birinciliği Ali Koca elde ederken, ikinci Adem Türkmen, üçüncülüğü Murat Erten ve Mahmut Alper elde etti. 10 top branşında ise birinci Murat Erten olurken, ikinci Adem Türkmen, üçüncü Ali Koca ve Enes Ünver oldu.

Müsabakalarda dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Aydın Kaya, Bilardo İl Temsilcisi Osman Yılmaz ve Uluslararası Bilardo Hakemi Adnan Sezer tarafından verildi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞEHİTLİK ZİYARET EDİLDİ
ŞEHİTLİK ZİYARET EDİLDİ
“BAYRAMLAR İLAHİ BİR ARMAĞANDIR”
“BAYRAMLAR İLAHİ BİR ARMAĞANDIR”