“KARAMAN HEDEFİNE KOŞUYOR”

“KARAMAN HEDEFİNE KOŞUYOR”
“KARAMAN HEDEFİNE KOŞUYOR” admin
Bu içerik 417 kez okundu.

Ak Parti Karaman Milletvekili  Recep Konuk ,Karaman Havaalanı ihalesinin 10 Ekim’de, lojistik merkezinin ihalesinin ise bugün ihaleye çıkacağı müjdesini verdi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Tarım,Orman,Köy İşleri Komisyon Başkanı Recep Konuk, Karaman’ı hükümetin 2023 hedeflerine hızla yaklaştırılacak olan iki projenin hayata geçmek için ilk adım olan ihalesinin yapılacağını belirterek:

“Karaman’ı elişim vizyonunda fark yaratacak iki önemli projemiz için geri sayım başladı. Sanayimizin çarklarını kuvvetlendirecek, Karaman sanayicisinin ürettiği malları daha değerli hale getirecek olan Karaman Lojistik merkezimin ihalesi bugün yapılacak. Hemşehrilerimize uzakları yakın edecek ve hayal olarak görülen Karaman havaalanında işlemler tamamlandı ve 10 Ekim tarihinde ihalesi gerçekştirilecektir. Bu çok önemli iki projemiz ülkemize ve Karaman’ımıza hayırlı olsun diyorum. Biz laf ebeliği yapmıyoruz ve tek düşüncemiz Karaman’ımıza kalıcı hizmetler yapmaktır. Gecemizi-gündüzümüze katarak bunlar için yoğun bir çaba içindeyiz. Büyük düşünüyoruz ve bunların karşılığını da kısa sürede alacağız.Bizim için önemli olan ilimiz ve ülkemizdir.”

Ak Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk, çalışmaların bu önemli yatırımlarla sınırlı olmadığını ve en büyük hedeflerinden birisininde Karaman’ın su sorunu çözerek, çiftçiye rahat bir nefes aldırmak ve kentin ,tarımın geleceğini kurtarmak olduğunu sözlerine ekledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“YENİ BİR DELİLE ULAŞTIK”
“YENİ BİR DELİLE ULAŞTIK”
CUMHURBAŞKANLIĞI DİJİTAL DÖNÜŞÜM OFİSİ KURULDU
CUMHURBAŞKANLIĞI DİJİTAL DÖNÜŞÜM OFİSİ KURULDU