Advert

Advert
Advert

Advert

Advert

MURAT ÇİÇEK'E İLÇELERDEN DESTEK

MURAT ÇİÇEK'E İLÇELERDEN DESTEK
MURAT ÇİÇEK'E İLÇELERDEN DESTEK
Bu içerik 4938 kez okundu.
Advert

Milliyetçi Hareket Partisi'nde kongre süreci devam ediyor. MHP Konya'da Türker Türkoğlu ve eski İl Başkanlarından Hakkı Ünler'in adaylığını açıklamasının ardından mevcut il başkanı Av. Murat Çiçek'e  merkez ile başkanlarının destek verecekleri açıklandı.

Meram İlçe Başkanı İbrahim Ay, Karatay İlçe Başkanı Halil Açıl ve Selçuklu İlçe Başkanı Güzide Çipan sosyal medya hesaplarından Başkan Çiçek'e destek mesajları yayınladı.

Meram İlçe Başkanı İbrahim Ay sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Meram İlçe Teşkilatı ve il delegelerinin Murat Çiçek'e destek vereceğini belirtti.

Karatay İlçe Başkanı Halil Açıl ise il başkanı Murat Çiçek'in yanında olmaktan büyük gurur ve onur duyduğunu belirtti. Açıl "Bu kutlu davada lider-doktrin-teşkilat formülü dahilinde Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli ve kendisiyle 3 yılı aşkın bir süredir görev yaptığım ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım, iyi günümde, sıkıntılı günümde yardımını her zaman yanımda bulduğum kıymetli MHP Konya İl Başkanım Sayın Murat Çiçek'in yanında olmaktan büyük gurur ve onur duydum." açıklaması yaptı.

MHP Selçuklu İlçe Başkanı Güzide Çipan da Selçuklu teşkilatının Murat Çiçek'e destek vereceğini açıkladı. Çipan "21 Mayıs 2017 pazar günü Selçuklu İlçe Teşkilatı liderinin emrinde ve elbette İl Başkanımız Murat Çiçek Beyin yanındadır" açıklaması yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLAR ARASI BADMİNTON MÜSABAKALARI SONA ERDİ
OKULLAR ARASI BADMİNTON MÜSABAKALARI SONA ERDİ
AK PARTİ’DEN  REKTÖR AKGÜL'E ZİYARET
AK PARTİ’DEN REKTÖR AKGÜL'E ZİYARET